Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség egy fiúnak!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség egy fiúnak!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy néha-néha megtetszik egy lány de nem merem megszólítani, mert félek kicsit,hogy elutasít!Eddig 1 "komolyabb" kapcsolatom SEM volt. Igazából elég fiatal vagyok, most leszek 14 éves novemberben,és önbizalom hiányom van.

A másik problémám, hogy az utóbbi egy, másfél évben "bekockultam" és elhanyagoltam a testalkatomat és a barátaimat is. Esetleg valaki testeddzésre tipp?

165cm magas vagyok és 60 kiló körül. (tudom, ez nagyon sok)

Ha lehet, akkor normális válaszokat kérek.


2010. aug. 29. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és nem volt még komolytalanabb kapcsolatom se.. te csak most leszel 14.. hova sietsz?:O önbizalomhiányom nekem is van,de komenzálom a hülyeségemmel:D most leszel 14.. hát lehet most fogsz megnőni évvégén, ne egyél olyan sokat, magadtól csak nem fogsz már hízni, de nőni igen
2010. aug. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam a történetből hogy lejárok airsoft ozni. (aki nemtudja, olyasmi mint a paintball)

Vacsit vagy nem eszek, vagy csak valami saláta félét.

szoktam felülésezni lassan egy hónapja, de nem nagyon látszik :(

2010. aug. 29. 00:34
 3/10 anonim ***** válasza:
majd ha nőni fogsz akkor kezdj el erősíteni:P
2010. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hulyesegeket beszelsz nm sok mer lenne sok 60 pont idealis,az onbizalomhianya mindenkinek van idovel elmulik.
2010. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A futás tuti tipp, próbáld meg, bár tuti h akaraterő kell hozzá. de bármilyen sportot is találsz, akkor azt valahogy fésüld bele a rendszeredbe, napirendedbe és szépen hozzászoksz majd és megszokásból is csinálod. sokkal könnyebb mint alkalmanként nekiállni. ha pl felülésezel, akkor azt csináld mindig suli előtt, vagy mindig lefekvés előtt stb. de pl napi 10-15 perc torna is sokat segíthet, lényeg a rendszeresség.

Az hogy nem vacsizol még nem jelent semmit, attól még ehetsz napközben hülyeségeket:P itt is a rendszer a fontos ám. ne egyél összevissza és inkább sokszor keveset, mint egyszerre többet. és persze változatosan, kevés rágcsálnivaló satöbbi:)

A lányok: most tanuld meg elfogadnia visszautasítást, mert sokan még idősebben is ezen rettegnek, mi lesz ha visszautasít? válasz: semmi. még mindig előrébb vagy mintha meg sem próbáltad volna. Neked ezt most a tanulás időszaka. tanuld meg megközelíteni a lányokat, tanuld meg mit szeretnek. legtöbbször persze ha magukról beszélhetnek:D a visszautasítás meg... valahogy meg kell tanulni tényleg nem?

közben persze keresd meg az értékeid, amiktől érzed majd, h akkoris vagy valaki ha a csajok leráznak első alkalmakkor.

2010. aug. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia. Igazuk van az elöttem szólóknak. Én most múltam 15 és még nem volt barátom, még "komolytalan" se. Am sztem a 60 kg nem sok!!!(: A futás tényleg jó, mert mindent megmozgat. És szerintem nagyon sokan vagyunk önbizalomhiányosat...:S

Na pusz. 15/L

2010. aug. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, legfőképp az utóbbi kettőt :)
2010. aug. 29. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kapd be. Én 19 vagyok és sosem volt senkim úgyhogy én vagyok a sor elején rögtön a 40 éves szűz után, te meg a legvégén.
2010. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Már bocsi 00:17-es, de most mér kell: "Szerintem kapd be."?

Arról nem ő tehet, hogy neked 19 évesen még nem volt senkid....


Am nincs mit(én voltam a kérdező elötti-tegnap 11:19).

még mindig 15/L

2010. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az egódra gyúrj. Ha jobban érzed magad attól, hogy fogysz, akkor tedd azt. Viszont inkább mozogj, mint legelj, jobb az. Sportoknál a legtöbbnél megvan, midet erősíti, de szerintem inkább az alapján válaszd, melyiket élveznéd, úgyis azzal izmosodsz a legtöbbet.
2010. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!