Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó helyek Nyíregyházán első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó helyek Nyíregyházán első talira?

Figyelt kérdés

Mondjatok olyan helyet légyszi Nyíregyen ahova érdeme lenne elmenni egy lánnyal első talin. értelmes válaszokat pls

15/F


2010. aug. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
pl az aquvárium :P én szivesen randiznék ott :)
2010. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Békebíró...a bírósággal szemben...szerintem jó kis hely :)
2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állatkert,botanikus kert,ha szereti a természetet.Vagy séta Sóstón.
2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Állatpark, vagy a tónál séta (azt hiszem az a Bujtosi), ott van a Mc donalds is, mondjuk meghívod egy fagyira aztán sétáltok ott egyet , meg leültök beszélgetni. Szerintem nem rossz hely, nekem tetszik, meg anyagilag picit jobban kijönnél, mintha állatparkba mennétek. :)

L/16

2010. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
TSZ istálló
2010. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 21:11 lehet h oda megyek vele amit te irtál jó helynek tünik. és hát első talin nem akarok állatkertbe meg ilyen helyekre menni mert h-ha nem úgy alakul h legyen folytatása akk feleslegesen költöttem a pénzt, nem az h sajnálom csak nem azt akarom h azért legyen a többi tali utána mert h én olyan helyekre viszem. persze a fagyizásra gondoltam én is
2010. aug. 29. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!