Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindig nekem kell írni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig nekem kell írni?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy fiúval, és mindig azt várja, hogy én írjak reggel, hogy "jó reggelt". Ő hiába kel fel előttem, ő nem írja. Aztán ha nem írok, de látta, hogy voltam bent, akkor meg kérdezi, hogy miért nem írtam? De miért mindig csak nekem kell írni?? Ő nem írhat rám egyszer??
2021. júl. 31. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy pár napig ignoráld, hátha megjön az esze 🤷‍♂️
2021. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Játszmázik a drága.
2021. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jatszma
2021. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne ignoráld, meg ne játszmázz hanem mondd meg neki őszintén, hogy ez téged zavar és örülnél ha ő is írna, gyakrabban érdeklődne utánad.
2021. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek ennyit írogatni? Minden reggel?? Meg még te teperj? Teszteli, hogy mi az, amit megteszel érte. De ez a hülyeség kategória.
2021. júl. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy infantilis játszadozás, melyben azt akarja elérni, hogy te fussál utána. Írd meg neki kerek perec, hogy komoly társat keresel és nem egy gyerekes játszópartnert. Ha pedig ő nem elég érett egy valódi párkapcsolathoz, akkor viszlát.
2021. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Na milyen érzés a férfi oldal? :D
2021. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem biztos, hogy játszadozás. Simán lehet, hogy másokkal is beszél. Lehet nem te vagy a prioritás. Figyeld meg milyen időközönként ír vissza, mire reagál gyorsan, mire lassan. Ha elköszön, fent van e még stb , stb. Simán le lehet szűrni a választ. A pasik ritkán játszmáznak. Mi nők inkább használjuk a manipulációt. :p
2021. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ez általában fordítva szokott lenni... csak ha mondjuk véletlen nem írok meg se kérdezik miért.... akkor szoktam hagyni az egészet a p be :D Ha érdekelne írna amint kimossa a csipát a szeméből.
2021. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!