Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednél MSN-en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél MSN-en?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 12:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

én a mostani barátommal msnen ismerkedtem meg. egy suliba jártunk meg minden, aztán felvett.. később rendszeresen beszélgettünk - minden nap - egy éve ismerem már. most vagyunk 2 hónaposak :)

teszem hozzá, én nem úgy indultam vele, h húú tetszik összejövök vele. később alakult ez ki.

L18

2010. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2010. aug. 28. 13:30
 14/22 anonim ***** válasza:
ha bejövős az illető miért ne ;)
2010. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalatok miatt.
2010. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mik ezek a tapasztalatok?
2010. aug. 28. 13:41
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, a mostani barátomat én is neten ismertem meg, igaz az csak a színtér, a kapcsolat kialakulása már élőben történik.
2010. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én úgy ismertem meg a barátomat akivel 2 évig voltam együtt .Persze vannak átverések engem is vettek már fel olyanok hogy majdnem sirva fakadtam.De ha tetszik neked valaki érdemes megprobálni elöször csak az msn-t majd élőbe is :)
2010. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha közelben lakik, és már legalább látásból ismerem, vagy legalább egy ismerősöm ismeri. Tehát van róla vmi információ a valós életből is. Amúgy csak haverkodok azokkal akiket nem ismerek, sok barátot, ismit szereztem így, de párt nem hiszem, hogy így keresnék.
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a netes ismerkedést, de adok neki egy esélyt. Nem szoktam neten kezdeményezni, de ha más megteszi, és tetszünk egymásnak, akkor minél hamarabb szeretem ha találkozunk, mert 1. neten meg tudsz róla mindent akkor nem lesz mit kérdezni 2. élőben az ember másképp néz ki. De volt már olyan, hogy msnen beszélgettünk egy pasival és lett egy másfél éves kapcsolatunk.
2010. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!