Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor melyik az igaz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor melyik az igaz? Menő csávó vs csicska csávó

Figyelt kérdés
most akkor kire buknak a lányok? sokmindent olvasni hogy a lányok az olyan hapsikat szeretik akik bunkók és leszarnak mindent,aki után futni kell az az igazi, lányok meg azt mondják az a jó pasi aki olyan cukcsi fiucska aki a naplementén elsírja magát meg ilyenek,most akkor melyik jön be a csajoknak?
2010. aug. 28. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Mások előtt lehet bunkó, de előttem inkább legyen cukcsi.
2010. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
elsővel egyetértek
2010. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát jah a mai lányoknak az jön be ha egy fiú vasalja a hját festi a körmeit festi a szemét van fülbevalója fulll feketétbe jár :S Mint egy EMOS-s.

Szal nem tudom mi van a mai lányokkal,mert mióta nem tetszik egy lánynak ha egy férfi nem férfias ???????????

2010. aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert kihalófélben van a nőies nő? Az elsővel meg nem értek egyet. Majd rájössz, amikor a barátod miatt mindkettőtöket lenéznek. "Mekkora bunkó a pasi, ez a csaj hogy lehet evvel együtt." Stb, tudod az általánsítás. Ja és ha mindenki mással bunkó a barátod, akkor a kis színészi játék után veled is az lesz.
2010. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

A nők kizárólag pénzzel, hatalommal bíró pasikért vannak oda.

Továbbá azokért a kőkemény pasikért, akik trófeának számítanak, ezeket megpróbálják lelábtörlőzni, és ha nem sikerül, akkor legalább marad a trófea.

A cuki fiúcska a menő csajoknak "jár" mintegy védjegyzi azt, hogy ők már tudják használni a távirányítójukat.

2010. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
legyen farka és tudja mi kell nekem és itt nem csak a sexre gondolok , hanem mindenben , innentől kezdve lesz*rom hogy mások menőnek vagy cukcsinak (ez a szó kiakaszt) hívják
2010. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én meg a férfias férfiakat szeretem. legye visszahúzódó kicsit, de ne legyen bezárkózott. és ne borotválja magát sehol, nem kell.
2010. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mindkettőre van kereslet, csak mindig oylat fog ki az ember akit a másik típus vonz (amolyan Murphy-törvény:P).


Utolsó: a szakállamat se?:D

2010. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Azért mert kihalófélben van a nőies nő? Az elsővel meg nem értek egyet. Majd rájössz, amikor a barátod miatt mindkettőtöket lenéznek. "Mekkora bunkó a pasi, ez a csaj hogy lehet evvel együtt." Stb, tudod az általánsítás. Ja és ha mindenki mással bunkó a barátod, akkor a kis színészi játék után veled is az lesz.


és ki a fszt érdekelnek mások?te mások kedve szerint választod a párod ugye?téged istentelenül befójásolnak mások,egy vesztes vagy

2010. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

én meg a férfias férfiakat szeretem. legye visszahúzódó kicsit, de ne legyen bezárkózott. és ne borotválja magát sehol, nem kell.


ez az igazi férfi hallod,neked fogalmad sincsen hogy milyen egy igazi férfi,visszahúzódó ,na ez igen szánalom hogy miket nem olvasok itten

2010. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!