Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazságtalan vagyok vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságtalan vagyok vele? (lehet hogy hosszú)

Figyelt kérdés

23L vagyok. Kb. egy éve lett vége egy komoly kapcsolatnak, próbáltam helyrehozni, de végül úgy döntöttem hogy befejezem. Nemsokkal később randiztam egy hasonló korú fiúval, akit suliból ismertem, kb. fél évig, baráti viszonyban voltunk. Épp végetért a suli, azthittem végetér a viszony, de ő keresett fel. Sajnos nem ment a találkozó rögtön (az én hibámból, mert elfoglalt voltam, ünnepek stb), többször is irt. Ezekből sejtettem, hogy "van valami". Végül összejött, jót beszélgettünk igazából, egyikünk sem görcsölt, de több nem volt. Ezután egy hónapja irt megint, hogy találkozna velem, de elküldtem azzal hogy majd keresem, de most elfoglalt vagyok mert új munkám van. Két hónap után megint rámirt, és mondta, hogy valamit szeretne elmondani. Mondtam neki, hogy irja le levélben nyugodtan mert ne várjon arra, hogy lesz egy szabad délutánom. Elmondta, hogy szeretne komolyabbat, és hogy nem igy akarta, de ha nincs más választása, akkor igy tesz, hogy leirja. Kis gondolkodás után visszairtam, hogy ezt az első alkalommal kellett volna elmondania, gondolkodtam, és arra jutottam, hogy nekem ennyi elég, ne erőltessük a találkozást. Ekkor egy megmagyarázós levelet irt, elég édi volt mert körbeudvarolt, és azt mondta hogy igazságtalan vagyok vele, mert éppaz hogy én nem adom meg a lehetőséget. Azért mondta el igy, mert félt, hogy időközben találok magamnak valaki mást, és tudnom kell ezt mindenképp. Ő csak ezt szeretné megbeszélni velem, és esküdözik, hogy régóta eldöntött dolog ez már nála. Az első találkozót csak ismerkedésnek szánta, tudta hogy nemrég ért véget a kapcsolatom, és csak tapogatózni akart (nem úgy, hanemhogy szabad vagyok e már lelkileg stb), illetve ekkor beszélgettünk először igazán kötetlenül.


Ennek már egy hónapja, de kicsit kezdem röstelleni magam. Tényleg igazságtalan vagyok vele? Már csak azért is, mert eszembe jutott, hogy olyanokat is mondtam akkor, hogy azért mert nincs társam, még nem zuhanok depibe, és nem várom a herceget lovon. Érzéketlennek és felületesnek érzem magam.


Valaki véleményezze ezt a szituációt őszintén!


2010. aug. 28. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
eper ízű hagymát ettem
2010. aug. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Amúgy, én végigolvastam, de elég bonyolult szitu. Igazából szerencsétlen srác, már mióta tervezgethette a nagy alkalmat, aztán ez lett belőle. De, amúgy nem hiszem hogy igazságtalan lennél, bár kicsit szemét dolog, hogy nem találkozol vele legalább egyszer, hogy megbeszélhessétek, hogy mi legyen. :)

2010. aug. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác jobban jár nélküled, ha már most ilyen voltál vele, akkor ez később is ki fog jönni. Nem akarlak megbántani, de jobb egymás nélkül szerintem.
2010. aug. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mekkora egy hülye liba vagy. Szegény srác jobban jár nélküled.
2010. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ez a hűde nagy szerelem, csak ő, senki más stb ez a gyerekszerelem. Hagyd meg a 23 év alatti embereknek. Egy felnőtt már felnőttesen legyen szerelmes. Viszont nem látom, hogy Te elmondtad volna az érzéseidet. Egy felnőttnek ezt is vállania kell. Viszont Te nem tudod mit akarsz. Minek találkozol vele, ha nem érdekel a srác? Az első alkalomkor amúgy sem szokták (a rutinosabbak, érettebbek) kiönteni a lelküket. És ha Te nem kerested, nem írtál neki, pedig megtehetted volna akkor nem is akarod ezt a kapcsolatot kibontakozni. Ami nem baj, hisz választani tudni kell, csak mond meg neki egyenesen. em vagy még felnőtt, ahogy leírtad a dolgokat, de tini sem. Csak nehogy megrekedj ebben az állapotban.


Ja és társ nélkül "depibe" zuhanók a szerencsétlenek. Ne erősítsd az amúgy is tekintélyes létszámú tábort.

2010. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

azért találkoztam vele, mert éreztem hogy akar valamit, és tudni akartam, de számomra nem derült ki hogy mit. Ennyi időnek elégnek kellett ehhez lennie. De akkor elmondta, hogy másról (talán valami vizsgáról) mondott le, hogy itt legyen, illetve elmondása szerint több utalást is tett, és azért mondta el levélben az egésszet, mert félt hogy időközben találok valaki mást.


Egyébként már mondták rám hogy éretlen vagyok, lehet hogy igazuk volt?

2010. aug. 28. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Randizz vele párszor, mit veszíthetsz?
2010. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ,de tényleg érzéktelen vagy és rossz emberismerő.

A srác úgy érzi, hogy magasról tojsz rá és kellemetlen neki, hogy mindig ő keres téged.

Valóban kissé éretlen vagy, nincs elég tapasztalatod, nem tudod mások mit éreznek, ha teszel valamit. Az a fiú oda van érted már hónapok óta, de úgy tűnik ez nem nagyon érdekel téged. Legalább beszéld meg vele a dolgokat:)

2010. aug. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Elolvastam... megprobaltam ertelmezni. Kerlek javits ki ha a meglatasaim rosszak.

Egy jot beszelgettetek de nem volt semmi... ezek utan keres de te nem tudod mit akarhat? Dehogynem tudtad.

Rostelled magad... egy honap utan??? Miert most?

Mondjuk... nincs ott az a bizonyos szikra kozottetek. Akkor meg mit szivatod szegenyt azzal ,hogy nem adsz neki egyertelmu valaszt??? Mondd meg neki ,hogy ne haragudj ....... (nev beirando) de valahogy... nem jossz be. Maradjunk ennyiben, ok?

es vegul de nem utolso sorban. Nem vagy kepes egy par orat szakitani arra ,hogy talalkozz valakivel? Vagy annyira elfoglalt vagy ,hogy az mar beteges, vagy direkt alazod meg azzal ,hogy elhiv valahova es ilyen kifogast kozolsz vele.

Osszegzem (banto szandek nelkul) : szarsz a fejere mert valamiert nem jon be. Magasrol leszarod az erzelmeit. Es vegul de nem utolso sorban... Erre te magad is rajohettel volna mar. Miert kerdezed az anonim tomeget itt?

Jotanacs: legalabb nezz magadba es mondd meg neki mi a palya. Szar lesz neki egy ideig de utana megnyugszik. Teged meg ugysem kavar fel a dolog.

2010. aug. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!