Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

16f vagyok ő 16l

Ismerjük egymást már hónapok óta és hét beleszeettem.

Mindennap beszélünk,de igazából mind2-en kerültük azt a témát,hogy mi 2-en járjunk.

Most ott vagyok,hogy el mondom neki,de hogy ????

Szal mégis ilyenkor mi van ? Virágot ala,hogy kell vinni meg gondolom csokit :)

Nem a szövegre vagyok kíváncsi,mert én tudom,hogy mit érzek csak mégis,hogy milyen körülmények között ? És,hogy mikor. Mikor leszállok a buszról adjam oda a virgot és akkor szeretlek vagy leszállok a buszról és sétálunk,majd menetközben ? De akkor nem gyanús,hogy 20 perc után adom csak oda a virágot ? :O

Végén még azt hiszi,hogy nem is neki vettem :S Szal azok írjanak akiknek már volt hasonló ne azok akik nem is szeretik a párukat csak jó néz ki és kurog@tják :S

Akiknek már volt ilyen már pedig gondolom,hogy egy jópá embernek már volt az adhatna tanácsot meg,hogy mit vigyek,mikor mondjam.... szal a jó időzítés :)

Köszi a válaszokat


2010. aug. 28. 00:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Na jó bocsi a helyesírási hibákért,csak már álmos vagyok :)
2010. aug. 28. 00:21
 2/6 anonim válasza:

hát ha szinte biztos vagy h kölcsönösek az érzések akkor szerintem vigyél neki valami apróságot,ami maradandó (a virág elhervad:( valami maradandó emlékezetesebb:) )

ha nem vagy biztos a viszonzásba akkor vidd el moziba vagy valami és mozizás után mondd el mit érzel

2010. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell sem virág, sem csoki. Beszélgetés közben fel kell venni a fonalat (nyilván volt már valami a beszélgetéseitekben, ami utalt rá, hogy tetszetek egymásnak), és a vallomás felé kell terelni a társalgás irányát. A körülmények nem annyira fontosak. Nekem javasolta már a járást fiú úgy, hogy egy bevásárlóközpont legfelső tetőparkoló szintjén, egy sarokban ücsörögtünk a földön. Jó volt.
2010. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Még egy kérdés.

A haverom vett a barátnőjének egy olyan nyakláncot amin egy szív volt azaz a szív 2 darabból állt.

Az egyiket a fiú hordta a másikat a lány.

ez szerintetek milyen lenne ?

2010. aug. 28. 00:40
 5/6 anonim ***** válasza:
júúúúúj...az olyan jóó =)... olyat akartam mindig...csak mondjuk még nem jött össze : DD de az tök jó sztem. ;)
2010. aug. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a medáál nagyon jóó*.*

De ne így egyből.Majd ha már egy ideje együtt vagytok:)


L.

2010. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!