Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lelkiismeret furdalás pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeret furdalás pár csók miatt?! (bővebben klikk)

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki 2-3 hónapja ostromol.. kifejezetten helyes, rendes,eltudunk nevetgélni, de bennem semmilyen plussz érzést nem sikerült keltenie..:S végül beadtam a derekam,mondván jól kijövünk egymással: elmentünk randizni. kifejezetten jól éreztem magam, de még mindig bizonytalan voltam kettőnkkel kapcsolatban..ő is, és a barátnőim is mondták,hogy próbáljam meg,hátha kialakul valami..-> buli,pia..megcsókolt,visszacsókoltam, egész éjjel szorongatta a kezem,ölelgetett.. de bennem még mindig nem alakult ki semmi,kifejezetten kellemetlenül éreztem magam.. megakartam neki mondani, de nem találtam megfelelő alkalmat a dologra.. megírtam neki reggel emailben, hogy bennem még mindig ugyan az helyzet, nem alakult ki semmi,sajnálom.ÉS MOST MEGHALOK A LELKIISMERET FURDALÁSTÓL!.. rosszul tettem hogy visszacsókoltam?..hogy ezzel megtévesztettem?most tényleg én lennék a gonosz,amiért mindez megtörtént? félek,hogy a fiúval a "haverságunk"-nak annyi..:S miért van az,hogy mindig a legártalmatlanabb,legrendesebb fiúkhoz nem tudok igazán vonzódni? :( L/16
2010. aug. 27. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg vele? Ha jól érzed magad mikor a közelében vagy, ő is jól érzi magát veled. Visszacsókoltál. Egy próbát megér.
2010. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a barátot keresed benne, nem pedig a szerelmet. Talán ezt Ő is megérti majd, és nem lesz semmi probléma a kapcsolatotokkal. Nem kell bűntudatot érezni emiatt. Te próbáltál esélyt adni..
2010. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele kapcsolatba lépni szal. járni és ha késöbb se fogsz semmi +-t érezni akkor téll mond meg neki hogy nem megy ez de nem akarod elvesziteni mint barát stb...
2010. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
mert általában a szemét gcik kellenek a lányoknak akik megcsalják és átasszák őket
2010. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan elégszer mondtad neki, hogy nem vonzódsz hozzá. Ha ennek ellenére próbálkozik, az az ő dolga.
2010. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Foorty ***** válasza:

előttem lévőnek igaza van!


fiú és lány között te azt haverságnak nevezed, ha rádhajt? én valahogy nem...

2010. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Foorty ***** válasza:
13:08 ra értettem az előttem lévőt, csak vki pár másodperccel elém került :P
2010. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A haverságnak már akkor annyi volt, amikor elkezdett vonzódni hozzád.
2010. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem hiszem,hogy megpróbálom vele..:S nem éreztem magam a fellegekbn,mikor hozzám bújt,sem hasonlók..:S

ah..igen.. a barátkozásnak már akkor befellegzett,amikor ő már elkezdett úgy próbálkozni nálam..és csak én akartam elhitetni magammal,hogy ez sima barátkozás..

remélem megfogja érteni a dolgot.

nagyon szépen köszönöm az összes választ!:) sokat segítettetek!:)

2010. aug. 27. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!