Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Korkülömbség? Van megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülömbség? Van megoldás?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szeretek egy 16 éves fiút. Aki viszont szeret, de nagy a korkülömbség és ő azt mondta még várjunk 2-3 évet és akkor már nem lesz gáz.

És nem nagyon szeretne találkozni... de én nem birom ki.

Szerintetek van megoldás?


2010. aug. 26. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%

külöNbség

És van megoldás: felejtsd el. Gyáva, hogy megmondja, nem érdekled.

2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
van plasztikai sebész neked... nem az a baja h nagy a korkülömbség hanem az h ronda vagy
2010. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

akkor korkülönbség

bocsi

2010. aug. 26. 20:59
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Az a fiú csak áltat. Tudom, mert én is fiúból vagyok, és látom mit csinálnak a haverok. (én nem ilyen vagyok :$)

Ha tényleg szeretne, nem érdekelné a korkülönbség. Sajnos ez van. :S Remélem találsz nála jobbat is.

15/F

2010. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A korkülönbség nem lenne gáz, ha elfogadna úgy, ahogy vagy. De ha nem akar tőled mást, akkor hagyd a fenébe! Valszeg nem szeret igazán, ha így nem akar veled járni. De ne csüggedj, találsz még 1000 nála jobb pasit! Am ha nem nyomulsz, és látja, hogy neked aztán mind1 a dolog, lehet, hogy mégis meggondolja magát! Szóval semmiképpen ne nyomulj, várd meg, mit lép erre! Sok szerencsét, és írd meg, mi sült ki az egészből!!!:)
2010. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Különben is nem gondolod komolyan hogy egy 13 éves lánnyal akar járni 16 éves létére???Ez hülyeség csak hülyít téged, te meg nem vetted észre. Hagyd békén és felejtsd el, de semmiképp ne sírj neki hogy járjon veled.
2010. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
szégyel téged. ez nem is nagy korkülöNbség
2010. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14 éves korig vigyázni kell, mit tesztek...
2010. aug. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

de folyton a lépcsőnk előtt ül. felcsönget hogy itthn vagyok-e...

telefonon ír és hív...

és már boccs. de te onnan a gép mögül miből gondolod, hogy ronda vagyk? nem is láttál még. -.-

2010. aug. 27. 10:51
 10/22 A kérdező kommentje:
*vagyok
2010. aug. 27. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!