Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék imponálni neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék imponálni neki? Mivel járhatnék a kedvében? Romantikát nem kedvelő lányok, ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
van egy lány, aki eléggé kéreti magát és azt akarja, h egy kicsit "küzdjek" érte.Szóval ő nem kedveli a romantikus dolgokat...az előző barátja túlzásba vitte, a csaj már hány a rózsáktól meg a versektől.Ő olyan laza, vicces, szétszórt, aranyos típus.Szóval, akk hogyan tudnék a kedvében járni.Lányok, ti minek örülnétek?
2010. aug. 26. 15:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Am én 18\F, ő meg 17\L
2010. aug. 26. 15:48
 2/8 anonim ***** válasza:

hány már a rózsktól...nemtom milyen lány ez, nem is akarom bántani, de ha ennyire nem kedveli az ajándékokat az nm nyerő...talán plüsst vegyél neki vagy vidd el vizipipázni teaházba vagy fagyi vagy ilyesmi

ne vegyél neki külön semmit oszt kalap

f/18

2010. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a személyleirás alapján olyan mintha rollam irtál volna :D ha nem szereti a romantikát de mlgis azt akarja hogy meghóditsd akkor az kell neki h ne foglalkozz vele :D de komoylan szard le és idegesiteni fogja... persze ne teljesen csak legyél vele közömbösebb ne érezze azt h az ujja köré tudna csavrani, legyél vele viccesen bunko az iylen tipusu csajok értik a poént és nem fognak berágni.. sőt ;)
2010. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd elő a farkad neki
2010. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is ne akarj a kedvében járni.
2010. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint hány a romatnikától, csak az előző barátja egy olyan "udvarló" típus volt...és a csajnak meg elege lett belőle...a romantika jó, de csak mértékkel...

Amúgy a múltkor kék-zöld volt a karja, mert koncerten hőbörgött...meg még mindig az...ma meg kapott tőlem ajándékba egy sebtapaszt.És tényleg bejön nála a "viccesen bunkó" dolog...ma dumáltunk, aztán beleszőttem a beszédembe egy ilyen latin szót...szóval ilyen érdekeset...aztán rákérdeztem, h tudja-e, h mit jelent, vagy magyarázzam el?Na ez nagyon tetszett neki.Szereti, ha csipkedem, meg, ha kötekszek vele.Élvezi, ha basztatom...ez jó ötlet.Esetleg még valami?

2010. aug. 26. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Mintha engem jellemeztél volna:O

Én is utálom a rózsákat,a túlzott romnatikát és a csöpögést hála a volt barátomnak.

Szeretem a pörgős lázadósabb dolgokat. És hát dohányzok(igen tudom káros) És én pl imádnám ha egy srác azt mondaná h elvisz valahová. És elvinne egy kihaltabb helyre ahol le lehet feküdni a fűbe, és ott zenét hallgatnánk é cigiznénk. Ez nálam óriási lenne. De hát..az a baj hogy ezt én is csak azért írom,mert akit szeretek azzal ezt csináltuk régen...régen.

Légy laza :) És tényleg tégy úgy mintha picit lemondanál róla...hidd el menni fog:)

sok szerencsét nektek ^^

2010. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.Ez egész jó ötlet.Én is szeretek ilyeneket csinálni.A discot unom, a bárok már lejártak, a mozi már elcsépelt...már minden egy nagy közhely.
2010. aug. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!