Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok mit szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit szeretne tőlem ez a srác ?

Figyelt kérdés
Hát kicsit össze vagyok zavarodva. Van egy srác akivel beszélgetünk és nem tudom eldönteni hogy most tetszem neki vagy csak szexre megy. Ma poénból mondtam neki hogy egy zseni vagyok erre azt írta hogy igen az vagy. Akkor már 2-szer küldött arcképet magáról. Tegnap meg elküldött egy random az ebédjét ábrázoló képet. Pedig én nem is kértem meg köze nem volt a témàhoz. Még mondtam hogy nem vagyok egy talpra esett csaj erre rávágta hogy majd ő talpra ejt engem 😅

2021. jún. 28. 21:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát ti jó parasztok vagytok! Az már szerintem elég gáz ha valaki a barátjával így flörtölget! Még hogy kollégával ez meg a hab a tortán! Én se a barátommal nem flörtölgetnék még poénból sem, sem pedig a kollégámmal. És képzeljétek el nem pár hete beszélünk hanem már lassan 2 hónapja. Meg kik vagytok ti hogy olyat mondtok hogy szar a dumája ? Nekem tetszik hogy nem a f..át küldözgeti mindenkinek! Ha meg tényleg szexelni akar legalább annyit megtesz hogy megdicsér, sokkal jobb mint az a szöveg amit a legtöbb pasi elő tud venni a tarsolyából: gyere ba…unk. Szóval nem arra voltam kíváncsi hogy milyen béna vagy sem!
2021. jún. 29. 05:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 20 férfi kollégám van. Ehhez hasonló beszélgetést bármelyikkel le tudnék folytatni anélkül hogy bármelyik fél számára kétértelmű lenne... 😅
2021. jún. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Úgy látom vki szerelmes egy álomvilágba és nem tudja elfogadni az esetleges valóságot.
2021. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mert milyen személyiségem van ?
2021. jún. 30. 09:26
 15/16 A kérdező kommentje:
Jó hogy felhúzom magam amikor ennek az oldalnak az a célja hogy segítséget nyújtson nem pedig az embert minősítse. De ti már rögtön őt szidjátok hogy milyen béna, meg hogy rossz a szövege. Nem ismerem jól a srácot épp ezért védtem meg. Aztán meg az én személyiségemmel jöttök aminek végképp semmi köze semmihez sem. Igen mérges lettem mert ahogy ti minősítettek az embert az gusztustalan. Meg bunkó leszólások.
2021. jún. 30. 09:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező . Isten hozott az interneten , ahol rögtön mindenki elmondja a kendőzetlen őszinte véleményét. Ez nem olyan mint a barinőid, hogy a hátad mögött mondják. 🤷‍♂️🤷‍♂️
2021. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!