Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes úgy randira hívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy randira hívni egy lányt hogy a netes beszélgetéseinket unalmasnak tartom?

Figyelt kérdés

Elbeszélgetünk a neten és ő volt az aki a találkozás ötletét felvetette.

Igazából eléggé laposnak tartom a beszélgetéseket. Én szeretek poénkodni és idáig a legtöbb lány vevő volt rá és ők is poénkodtak.

Itt viszont nem érzem ezt. Próbálok vele lazábban beszélgetni és hogy ő is engedjen fel,de úgy érzem elég nehéz.

Érdemes így elhívni ezt a lányt randira?


2021. jún. 24. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem
2021. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem!
2021. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja volt egy hasonló kérdés, ahol a kérdező azt mesélte, hogy a lány online nagyon "hideg", míg élőben meg "meleg", írtó cuki, jó vele beszélgetni stb.


2 opció van:

-vagy alapból nem érdekled, és azért ilyen.

-vagy pedig alapból ilyen, és élőben lazább lenne, komfortosabb neki úgy.


BÁrhogy is, mit vesztesz ha elhívod. Kérdezd meg hogy van e kedve elmenni valahova. Ha visszautasítja, akkor a te irányodba hideg és kész, mehetsz tovább. Csak nyerni tudtok bármi is lesz.

2021. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit veszítesz?
2021. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat, nőként, amelyik pasival online nem ment a beszélgetés, ott élőben is volt gond.
2021. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez sokat ront.

Mármint nekem is volt ilyen partnerrel randim, én is szoktam viccelődni, ő mindenre fapofát vágott.

Mintha két különböző világ lettünk volna.

De ha amúgy meg normális, mint veszítesz azzal, ha elhívod egy kávéra és egy sétára?

Azt a fél-1 órát?

De legalább nem kattogsz utólag azon, hogy mi lett volna, ha.

Lehet hogy élőben más.

Én randiztam már olyannal aki kép alapján nem fogott meg, viszont maga a személye szimpatikus volt, és az ilyen miért ne alapon elhívtam randizni.

Élőben sokkal jobban nézett ki, mint a képeken, és nagyon bejött.

Szerintem próbáld meg személyesen is, ennyit megér.

2021. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Hívd el, a neten én sem tudok úgy kommunikálni. Nem veszítesz semmit egy faluval.
2021. jún. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!