Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vélemények a megcsalásról &...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a megcsalásról & az elhagyásról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról,ha egy fiatal csaj elveszi egy idősebb lány pasiját?Mennyire van egyáltalán erre esély?

Veletek előfordult már ,hogy valaki más miatt elhagyott a párotok vagy ti hagytátok el őt?


2010. aug. 24. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
nem meg nem fordult elo de ilyen esetekben a kor nemigen szamit, ha a fiatalabb csaj tud vmi olyat nyujtani amit a masik nem akkor a hapsi elmegy....
2010. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem csaltam meg és nem hagytam el senkit és engem sem csaltak meg( vagy még nem tudok róla:DD)


Elítélem az ilyesmit.

2010. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Más miatt nem hagyom el igy komment nélkül. Szakitok vele, ha már nem érzem jól magam.

A megcsalás nem megbocsájtható dolog.

Az elhagyás? Minden ok nélkül lelépni bunkóság. De semmi sem tart örökké...

2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcsalás=szakítás Elítélem az olyan embereket, legalábbis nem értem meg őket, akik meg tudják bocsájtani. Az valamivel másabb ha házasság alatt történik a megcsalás, mert akkor már elég nehéz ügy a gyerekek, közös ház, jólét miatt a válás. Egyébként a mai világban ez már mindennaposnak számít, de azt gondolom, hogyha valakit megcsalnak akkor valamit a megcsalt fél is rosszul csinált, mert ugye harmónikus kapcsolat esetén nem történhet ilyen dolog. Bunkó dolog így megalázni a párodat, de elítélni sem tudom igazából.
2010. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem csaltak meg (tudtommal)!

És én se csaltam meg soha senkit...és nem is fogok, mert gerinctelen dolognak tartom!

Sz@r a jelenlegi kapcsolat? Akkor szakítani kell, de nem átb@szni a másikat a palánkon meg megalázni...!


Elvenni más párját...ez is undorító a szememben, arról nem is beszélve, hogy ha valakit ilyen könnyen el lehet szedni valakitől én azért belegondolnék abba, hogy mi van, ha tőlem is ilyen könnyen el lehet, majd venni egyrészt, másrészt, elég gerinctelen elcsábítani más párját...én se örülnék neki, éppen ezért én nem teszek ilyet (akármennyire is szerelmese vagyok)


Elhagyás? Inkább a módjáról lehetne vitatkozni...


19L

2010. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valakit elcsábítsanak a párjától az a bizonyos valaki is kell. Egyébként egyik sem fordult velem elő, remélem nem is fog.
2010. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,minden komment tanulságos az biztos.
2010. aug. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!