Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ismerjük egymást, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Nem ismerjük egymást, lehet belőle így valami?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy lányt az utcán, nagyon helyes volt. Pár napja teljesen véletlenül megtaláltam egy közösségi oldalon. Szerintetek hogyan lehetne ebből valami?


Írnom kéne neki egy üzenetet, de nem tudom mit írjak ahhoz, hogy egyrészt éreztessem vele hogy szeretnék valamit, másrészt meg hogy ne legyen túl nyomulós. Ez így elég nehéz, hiszen ahogy mondtam, nem ismerjük egymást.


Ő kb. másfél évvel lehet fiatalabb nálam, én 16 vagyok.


2010. aug. 24. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, a fantáziátlan pasikat úgyse szeretik a lányok.
2010. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
öö talán ird azt neki,hogy láttad valamelyik nap az utcán,és itt megismerted és szeretnél vele barátkozni:D
2010. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Prímás Lancelot ***** válasza:

"Pár napja teljesen véletlenül"


aha.. :)

2010. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem kell megmagyaráznom semmit, pláne nem bizonygatni, de ha már belekötöttél: az egyik ismerősöm képéhez szólt hozzá, és ott láttam meg.


Szóval lehet "aha"-zni, de amellett, hogy leszarom, nincs is igazad.

2010. aug. 24. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

énis igy jártam csak én fiuval :D


___ koncerten voltunk és ottvolt egy srác aki igy külsőről nagyon bejött és hazamentünk és ennyi.

vagy 2 hét után keresgéltem myvipen a hozzám közel lakó ...-... korig és megtaláltam :D képről egyből felismertem. ez is ilyen véletlen volt :D


__________________________________________________

na mind1 csak elmeséltem.XD


amugy sztem irjál neki levelet vagy beszélgess vele msn-en ha tudod az msn-jét ha nem kérd el tőle és ird hogy ismerkedni szeretnél vele :D

2010. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy mit írjak...
2010. aug. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!