Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogyan tudnék ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék ismerkedni 15-21 éves lányokkal?

Figyelt kérdés

Már kicsit több mint 1 éve nem vagyok eggyütt bnőmmel aki az első komolyabb kapcsolatom volt és azóta egyszerűen nem tudom hol és hogyan kezdjek neki más lányt találni...a külsőmmel úgymond semmi baj nincs,jó nem azt mondom nincs mit csiszolni de magas,vékony,barna hajú és szemű,mondhatni kisfiús arcú srác vagyok szval szerintem nem lehetetlen egyed csak mióta nincs senkim eléggé zárkózott típus lettem sajnos,előtte is félénk típus voltam ami azért nehezíti is a dolgomat,főként neten próbálkozok csak akinek én jövök be az nekem nem,aki meg nekem jön be azoknak meg én nem:S

Meg nem 1x volt hogy írtam levelet azt tojnak visszaírni meg hasonlók ami azért eléggé letör:S

Van olyan aki hasonló helyzetben van,vagy volt és tudna pár jótanácsot adni mit és hogyan csináljak?Vagy valami jó szöveg ami esetleg bejön a lányoknál?

19/F


2010. aug. 24. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mex Cellux alfahím férfitársunk biztosan segítségedre lesz:


itt van "Társkeresés az interneten" is... Iratkozz fel, töltsd le szépen, és jöjj rá te is, hogy interneten sem külsőleg sem pedig belsőleg nincsenek olyan lányok, mint a való életben... :)

2010. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

A link lemaradt.

2010. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, mint te, csak lányban:):)Mármint ezzel a "nekem bejön, de én neki nem, és fordítva" dologgal.

Internetes társkeresők szerintem annyira nem jók, vagy nem tudom. ELeve interneten ismerkedni, nem igazán, bár van egy két jó példa is. olyan helyekre, foglalkozásokra kéne járnod, ahol esetleg több lány megfordulhat. Esetleg szakkörök, könyvtár, edzések...pl egyik ismerősöm amerikai foci edzésre jár, másik táncra....ilyenekre gondolj.Vagy Gitártanfolyam ilyenek...:)

2010. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!