Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a fiuk nem is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a fiuk nem is azt nézik egy csajban, hogy szép legyen hanem, hogy legyen önbizalma?

Figyelt kérdés
És mit értenek önbizalom alatt?
2010. aug. 24. 11:22
 1/10 Leila3 ***** válasza:
Nem hinném,hogy valaki csak az önbizalmat nézné,bár az is nagyon fontos. Egyértelmű hogy sikeresebb,és nyitottabb egy önbizalommal teli ember,de a külső is számít,kinek mennyire,főleg az elején.
2010. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
első talalkozásnál valóban van szerepe a külsőnek de az önbiyalom ha árad valakiből azt megérzi bárki, és az az igazság,hogy egy erős személyiséghez mindig is fognak tapadni mivel kiegyensúlyozhatja a masik hiányosságait, megválaszolhatja kérdéseit :)
2010. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a nagyon szép de visszahúzódó lányokat! Olyan titokzatosak:) egymilliárdszor inkább egy olyannal járnék, mint egy rondával aki dobja magát és azt hiszi hogy szép...
2010. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a külső is fontos :D

nelegyen bányarém :P

2010. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem arra értettem az önbizalmat, hogy dobja magát valaki, hanem hogy határozott
2010. aug. 24. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez azért így nem igaz. :) Nem az önbizalom, sokkal inkább a kisugárzás az, ami megfogja az embert. Ilyen lányokra mondjuk, hogy nem az a kimondott szépség, de van benne valami.

Egyébként a félénk lányok engem is mindig vonzottak. :)

2010. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Elég ha a fiúnak van megfelelő önbizalma ahhoz hogy kezdeményezzen a lánynál.
2010. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ezt így konkrétan nem tudom; pedig pasi vagyok. azt viszont tudom hogy engem kiba(sz)ottul idegsít, akármilyen jó is a csaj, hogy jajj ilyen ronda vagyok meg olyan ronda; hogy ócsárolja a saját külsejét. ezzel csak azt éri el h nekem is fáj h bazki akkor egy szar csaj tetszik nekem?>.< és így nem lennék benne kapcsolatban sem. nem csak dugni kell suna (lehet írni hogy hazudok nyugodtan, úgysem ismertek. így van, vagy nincs.)
2010. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egészséges önbizalma legyen, szóval ne legyen elszállva magától, hogy mindenkinek tetszik, mert az nekem ellenszenves. Felőlem lehet önbizalom hiányos is akkor legfeljebb tudom babusgatni, óvni, segíteni, biztatni.

Tudod azt mondja, hogy valamire nem képes biztatom és belevág aztán sikerül neki és jobban imád engem.

Pl fél az anatómia vizsgától, hogy az neki sose sikerül mert ő hülye és stb biztatom segitek tanulni és jelesre vizsgázik.

2010. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, az mondjuk engem is ki tud akasztani, ha egy ronda és mindenekelőtt hülye és bunkó csaj úgy viselkedik, mintha minden férfi csak rá csorgatná a nyálát. Ja, meg mikor tökéletes alakú, sőt inkább soványka lányok jönnek, hogy fogyni kell. Honnan??? :P :D
2010. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!