Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van 1 csaj aki nagyon tetszik nekem, és szerintem énis szimpatikus vagyok neki. Sokszor néz stb. Csak nem merek kezdeményezni... Ezen kéne valahogy változtatni. Van valami ötletetek, hogy hogyan kezdjem az ismerkedést?
2010. aug. 23. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van msn-ed meg a lánynak is akkor valahogy tudd meg az msn címét és vedd fel. Msn-en bátrabb vagy biztosan te is.
2010. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nyiss rá a nőibudiban, és rendezd le. Vagy készíts neki töltött káposztát, tedd az ajtaja elé egy cimkével, hogy hódolód. Ha ez se válik be akkor semmi.
2010. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Msn-en sa vagyok nagy merész
2010. aug. 23. 21:28
 4/7 R3al ***** válasza:

Ha tetszik neked, msn en vagy telón kérdezd meg nem lenne kedve inni egy üdítőt ( vagy agancsoskólát :D )

S próbálj meg összebarátkozni vele ha nem ismered még annyira.

Figyelj a jelekre :D

2010. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem,menny oda hozzá és beszélgess vele vagy próbálj meg közeledni hozzá!! végülis legtöbször a fiúk kezdeményeznek nem?
2010. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát de :D Egyszer élünk. Csak azért önbizalom is kell legyen.
2010. aug. 23. 21:56
 7/7 anonim válasza:

Ha nem vagy túl beszédes, akkor próbálj a haverokon keresztül a lányhoz jutni. Társaságban könyebben feloldódnátok, aztán próbáld meg elhívni hogy kettesben tudjatok lenni.

Sok szerencsét!

2011. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!