Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Mikor 13-14-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mikor 13-14-15 évesek voltatok, volt nálatok esélye egy félénkebb fiúnak, vagy csak a nagyvagányokra buktatok?

Figyelt kérdés
előnyét hátrányát mindkettőnek leírhatnátok, sokat segítene. Kérlek és Köszi.
2010. aug. 23. 13:46
1 2
 1/13 Timi: ) ***** válasza:
85%

Nálam csak a félénkebb pasi jöhetett szóba,mert én is olyan voltam.Előnye,hogy hasonlított rám: )Hátránya,ha mindketten félénkek vagyunk,az nem túl jó,mert mindketten várjuk/vártuk a másik lépését,mert én nem merek/mertem lépni.

Nagyvagányak nem tetszettek akkor sem és most sem,így csak hátrány az ha vagánykodik valaki,vagy túl feltűnő akar lenni,annak csak a szája jár,tehetsége"viszont semmi.(nem jöhetett szóba ilyen pasi)

A kettő közti átmenet a jó,nem túl vagány nem túl félénk,ne azt mutassa mije van,hanem azt,hogy mennyi esze van és milyen talpraesett.

Remélem jól értelmeztem a kérdést: )

23/L

2010. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

14 vagyok most:)

Hát attól függ mit értesz az alatt, hogy félénkebb. Azt hogy nem megy a lányokhoz oda, nehezen szólal meg lányok közelében, akkor nem sok, hisz nehogy már mindent a lánynak kelljen kezdeményezni, és kitalálnia, hogy tetszik a fiúnak.

De ha oda mer menni a lányokhoz, és mikor már feloldódik, akkor nagyon jófej, lehet vele dumálni, nem érzéketlen, de nem is túl nyálas:)van humora, és bitonságban érzem ellette magam. Ja, és nem kell semmit túl parázni. A félénkebb típusnak előnye: nem nagyképű, nem hencegő, nem érzi magát húde menőnek, mikor nem is az, és nem lekezelő alűnyokkal, nem csak "arra" kell neki egy lány.

Viszont a nayvagány is tud nagyon jó pasi lenni, ha nem túl nagyképű, nem lekezelő, nem gondolja, hogy ő bármit, bárkivel megtehet, ne legyen erőszakos. Előnye, hogy mellette biztos jobban biztonságban érezném magam, de az ilyen típus nem annyira mondja el az érzéseit, ami nem akkor baj, ha legalább érzékelteti, hogy szeret, és nem csak egy strigula vagyok. Hátránya: nagyobb esély van arra, hogy könnyen összetöri lány szívét, és kicst érzéketlen.

Remélem nem túl bonyolultan írtam le:)

2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán egy vagány fiúra sem buktam akkor és most sem. Annak semmilyen előnye nincs, sőt szánalmas. Én az okos, érdekes fiúkra bukok. Ha nekem tetszik a jelleme akkor mindegy ha kicsit félénk, ha meg nem érdekel akkor is mindegy hogy félénk-e vagy sem... De azért ne legyen annyira félénk hogy az életet akadályozza. Mert én nem fogok utána futni.
2010. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szuperül. Köszi. Én a félénk bandába tartozom:( Pedig testi adottságaimból kifolyólag igazán lehetnék olyan, aki nem szégyenlős, csak egyszerűen nem megy:(
2010. aug. 23. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
szóval buz i vagy
2010. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy magas vagyok, többiekhez képest izmos, 3. tanuló az osztályba, és néhányan azt mondták hogy jóképű is, de mégis, nem merek kezdeményezni. És sztem meg te vagy a buz i.
2010. aug. 23. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:

Amikor 13-14-15 éves voltam, nem érdekeltek a fiúk. xD

De ha választani kéne, akkor a félénkebb típus.

2010. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én alapból nem bírom a nagyképű,macsónak hitt pasikat.Legyen természetes, a nagyon mulyákat sem kedvelem.Legyen normális, legyenek barátai,lehessen vele dumálni,de nem kell vagánykodni.Ez 12 évesen is és most 25 évesen is így gondolom.Bár ettől függetlenül jártam nagymenővel,de annak hamar vége lett,de a csendesebb fiúkkal sem tart tovább ha alapból nem passzoltok.
2010. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

17/L

én a nagymenőkre buktam :D:D dehát 12 évesen persze hogy mindenkit vonz a "suli pasija" :P

2010. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Funktasztikus ***** válasza:

én nem tom hova soroljam magam..azbbiztos hoyg van humorom.....nem vagyok egoista...de am ah azon mulna oda mernék meni egy lányhoz és beszélni veleXDDnem vagyok egy álom pasi.....nem füvezek meg semi max cigi meg egy kis pia...de ki nem:)nekem si megvan a magam ismertsége de az hoyg vagány legyek pff:)nmég nem volt egy barátnöm se de azt mondják hogy nem vagyok csunya szoval...:)


14F

2010. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!