Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak azért beszélünk megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért beszélünk megint msn en mert látta, hogy új képem van wiwen? Bővebben lent

Figyelt kérdés
most lehet hülyén hangzik a kérdés :D meg ilyenek...de volt barátommal szakítottunk februárban , márciusban beszéltünk utoljára ...és most , h megváltoztam ...kitettem egy új képet wiwre és ma hirtelen fentvolt vagyis fent van msn en ... szerintetek köze lehet ehhez? amúgy van barátnője
2010. aug. 23. 11:00
 1/5 Captain Frájer ***** válasza:

Amennyiben jól nézel ki és a kép ezt kihangsúlyozza, úgy valószínű, h újra felállt a pecke. Ezt azért mondom, mert hasonló már történt velem.

18/F

2010. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak bemeséled magadnak. Felejtsd el szépen.
2010. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x Susy Omega x ***** válasza:
úgy látszik, téged még eléggé érdekel, ha ilyeneket megfigyelsz. direkt emiatt tetted ki a képet? írt is neked, vagy csak fent volt? lehet, hogy véletlen az egész. szóval ne éld bele magad!
2010. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
direkt tettem ki , igen ... és beszélgettünk is msn en , háát nem tudom , egyszerűen nem tudommit akar ... amugy köszi a válaszokat
2010. aug. 23. 16:31
 5/5 anonim válasza:

Ha sok új épet csinálsz lehet hogy eljuttok a házasságig is :D

Na jó viccet félre téve, lehet hogy ahogy a képedet meglátta eszébe jutottál és gondolta beszél veled. És ha barátnője is van akkor lehet hogy tényleg csak beszélni akar. Remélem segítettem. :)

2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!