Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ebből kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés
A lánnyal már sokat beszélgetünk elmentünk kocsikaázni lovagoltunk és megkérdezte hogy vezetheti e az autómat én engedem neki ebből lehet valami?mert nekem nagyon bejöna lány.22F
2010. aug. 22. 21:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem egy jó pillanatba kérdezz nála rá.
2010. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szivem, ebből amit írtál csak az derül ki, h pénzesek a szüleid. Pont a lényegre nem figyeltél, mert ha figyeltél volna, akkor leírtad volna.


Téged néz csillogó szemekkel, vagy a verdát?

Hozzádér beszéd közben?

Milyen témákról beszélgettek? Műkörömről, szexről, vagy kapcsolatokról, érzelmekről?

Ki fizeti a lovaglását?

Stb...


Tudod, vannak olyan nők, akiket nem a társaság érdekel, hanem a program, uh ha jobban örül az autódnak, mint neked...


Bár, ha ő kérdezte, h vezetheti-e, esélyes, h vagy csak szimplán haverkodik, vagy csak az autód tetszik neki.


Ha engem érdekel egy pasi, azt sem szeretem, ha kocsikázunk az elején, mert addig sem egymásra figyelünk.

2010. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek alapján miért ne lehetne? Persze, hogy lehet, csak ne szalaszdd el.
2010. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem írtad el véletlenül? 12F? kérdés alapján. Tojásból is lehet tyúk... bár belőled alfa hím... necces...:/
2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!