Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác elmenekült! Mért? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác elmenekült! Mért? Egy csók volt!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok ő 18 és barátok vagyunk egy ideje de csak most jöttünk úgy össze...vonzódtunk egymáshoz, de egyikünknek se volt ideje egy kapcsolatra, de végre van! Nos voltunk egy buliba elkezdünk "táncolni" a mai fajta táncot:) és csókolózni kezdtünk, de hirtelen leállt és azt mondta h ne ez nem jó(nem vallásos) és egy puszi keretében elment! most mi történt?azóta is együtt vagyunk de mint kézfogás meg szavakkal mondjuk ki h mit érzünk!
2010. aug. 22. 21:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
De az még nem derült ki, hogy mit szívtál.
2010. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
mi mit szívtam????csak ittam egy keveset azon a bulin de semmi szívás:D:P:)
2010. aug. 25. 21:05
 23/33 anonim ***** válasza:

Na látom tényleg ninc sitt normális válasz, próbálkozom, de nekem se egészen világos a sztori... Elmenekült a csók után és azóta nem is beszéltetek róla, egy szó sem esett arról hogy ez miért volt? nem mondta és nem is kérdezted? Ha 13 lenne a srác még talán azt mondom, jól van, beszari és elfut, de 18 évesen? Ez nem normális... És az nem kapcsolat ha meg sem csókoljátok egymást, ez így semmi... Kézfogás 18 évesen? Jól van, nem azt mondom h rögtön rá kell mászni a másikra, de azért egy csóktól ne fussunk már el... Kérdezz rá sürgősen h mi volt ez...

L21

2010. aug. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
igen nem beszéltünk róla és nem tom mi van vele! e megkérdezem majd! annak örülne ha fehérneműben mennék el hozzá?
2010. aug. 25. 21:19
 25/33 anonim ***** válasza:
:DDDDDD először legyen már csók, utána jöhet majd a szex is. :D
2010. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
nem gondolnám h azonnal sex lenne! de így hátha megkíván...bár voltak már testi jelek h kíván...strand mi mindenre jó?!:P
2010. aug. 25. 21:29
 27/33 nashua9 válasza:
Lehet már irta vki, nem olvastam el az összes választ de lehet a srác félti a barátságotokat és ezért nem akar többet, el kellene neki mondanod hogy ha te is szeretnéd komolyan akkor próbáljátok meg.
2010. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Berlin ***** válasza:
100%

Vallásos vagy terhes vagy,

esetleg a válasz 47!

2010. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Alastor22 ***** válasza:
100%

Gondolom az eszed be sem jutott, hogy a srác 9 évi barátság után, nem akar többet, mert mindent elrontana, igaz?

Lehet, hogy tetszel is neki, mint nő, de úgy gondolja, többet veszítene, mint nyerne azzal, ha ezen túl egy pár lennétek.

2010. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
az igaz de én gyerekkorom óta szerelmes vagyok belé
2010. aug. 25. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!