Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még soha nem csókolóztam, nem volt még pasim se.Mások máár a szüzesség elvesztésésnél vannnak, de én úgy érzem kimaradok valamből.és ettől hülyén érzem magam....:/
2010. aug. 22. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy túlságosan foglalkozol másokkal, ahelyett, hogy élnéd a saját életedet.
2010. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a kettővel ez alatt levő kérdést. És magyarázd már meg, hogy miért kéne másokhoz viszonyítva élned?
2010. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert szerintem az én életem nem normális..
2010. aug. 22. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert szerinted milyen egy normális élet?
2010. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok és még csak sima csók volt..inkább ilyen gyerek szerelemben volt részem és 14 majdnem 15 évesen volt az első barátom..nem veszítesz semmit..az első barát csók, és a többi ugyanolyan jó lesz 15 16 17 18 19 stb. mint 13 14 évesen...annyi különbséggel, hogy érettebb leszel, többet fogsz kapni és többet tudsz adni..a varázsa meglesz sokkal tovább..és nagy eséllyel tart majd hosszabb ideig..ezzel nem azt mondom h az első nem tart örökké vagy, hogy ha 13 14 évesen nem tarthat nagyon sokáig..és még egy ..a fiúk jobbik fele jobban kedveli ha ő az első mindenben..
2010. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 22. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy szerinted milyen egy normális élet...
2010. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező..szerintem az a nem normális élet amikor a 12 éves lány/fiú azzal dicsekszik h mekkora gyerek h már nem szűz..egyszer mesélte nagyim h mikor ők még 14 évesek voltak lányok akk még fogócskáztak a fiúkkal és nem azon voltak h uramatyám csókolózni akarok:D(kicsit azért engem is lesokkolt de "mai fiatalság":D)..a lényeg h semmiről nem fogsz lemaradni nyugi:)16/F


boccs h ilyen hosszúra sikeredett:D

2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszíí(:
2010. aug. 22. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!