Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elhívni randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elhívni randira?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, társkeresőn láttam meg kb.3hete, csak ott nem tudtam írni(mert fizetős),de kb.1hete láttam hogy abban a pékségben eladó ahol hetente 2-3szor megfordulok.

Közben megtaláltam facebookon a képeken is nagyon szép, de most hogy élőben láttam teljesen megbabonázott nagyon kedves, állandóan csak rá gondolok.

Azóta a társkeresőn már nem aktív, facebookon egyedülálló van megjelölve. Valahogy szeretném vele tudatni hogy tetszik és szeretnék vele megismerkedni.Írnék neki vagy személyesen elhívnám randizni. Mondjuk az utóbbi volna a nagyobb feladat mert elég félénk vagyok és nem merek csak úgy oda állni elhívni randizni, meg azt se tudnám hogy mit mondjak neki.

Mikor veszek péksüteményt, akkor mégse mondhatom hogy lenne kedve találkozni valamikor?

Tudnátok ebben segíteni?



2021. ápr. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fb-n keresném fel a helyedben. De nem túl rámenősen. Azt nem említeném hogy tudom hol dolgozik mert túl para lenne hogy ennyi mindent tudsz róla.
2021. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a pékségben próbálkoznék a helyedben, ha már egyszer úgyis oda jársz hetente többször is...

Ha ő szolgál ki, mondd neki pl., hogy "De ismerős vagy nekem egyébként valahonnan"! A következő alkalommal meg mondd neki, hogy már rájöttél, hogy honnan volt olyan ismerős, ha pedig rákérdez (mert rá fog), mondd, hogy ezt itt most nem fejtenéd ki, de ha van kedve veled találkozni, sétálni, beülni valahova, stb..., akkor szívesen elmeséled neki. Ott meg már felhozhatod, hogy láttad a társkeresőn, és ezek szerint, hozzád hasonlóan ő is nyitott lehet akár egy kapcsolatra...

Szedd össze a bátorságod, és siess, mert lehet, hogy én is abba a pékségbe járok, aztán késő lesz... 😄

2021. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a társkeresőről azért törölte le magát, mert túl sok farok képet kapott, és beleunt a rámenős pasikba, és nem azért mert talált volna valakit.

Ha ez így van, akkor én nem facebookon nyomulnék rá, mert ez lesz a veszted.

A személyes beszélgetés sokkal közvetlenebb.

Valahogy próbáld meg randira invitálni.

2021. ápr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!