Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek a pasik kezdeményezni manapság?

Figyelt kérdés
többször szólogatnak utcán,ilyeneket:hogy jól nézel ki,de csini vagy, meg-megnézegetnek...de valahogy senki nem mer közeledni....nem vagyok csúnya, ismerőseim szerint mindig csinos vagyok...pedig nyitott vagyok egy kapcsolatra
2010. aug. 22. 18:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

18.49

hát idáig jutott a világ?!=(

Persze ez mindkét fél hibája is egyben, meg a médiáé is...

Elég elszomorító a helyzet.

2010. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Létezik normális lány: pl: én, és ez most nem beképzeltség! Az a baj hogy a fiúk első pár próbálkozása általában olyan lánynál van aki biztos hogy kikosarazza, már csak azért is mert jólesik bántani egy picit valakit. És utána már nem mennek oda egy lányhoz se, pedig lehet hogy ő éppen szeretné ezt. Vannak normális lányok, és fiúk is, csak olyan kevés hogy nem sokszor találkozik két ilyen ember.
2010. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"jólesik bántani egy picit valakit"


Ez azért problémás kicsit, mert 30 éves korára olyan magányos lesz az ilyen csaj, mint az ujjam. Akkor meg lehet panaszkodni, hogy miért csak a szemét pasik maradtak. Hát szívem, a jó alapanyagot elkapkodták, neked maradt a felesleg.

2010. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után tényleg meg lehet unni hogy folyamatosan csak visszautasítást kap az ember, aztán meg jön ide a csaj sírni hogy nincs már egy normális pasi se. Sőt már arra se méltatnak hogy visszautasítsanak, csak levegőnek vesznek.

20/f

2010. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hat aza baj, hogy engem 2-er kosarazott ki 1 lany, azota eltelt szinte 2 ev de nincs batorsagom msn-en rairni barmien lanyra. nemhogy eloben beszeljek vele
2010. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az hogy jól nézel, az lehet egy üzenet is, miszerint szép vagy tuti van már pasid. A másik a sok elutasítás, a harmadik ok lehet az hogy ribinek néznek, a negyedik meg lehet hogy már van barátnője.
2010. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nos, az én válaszom erre lehet, hogy hosszú lesz, de azért leírom. 17, lassan 18 éves vagyok, volt már olyan lány kinél bepróbálkoztam, nem jött össze jól van, hagyján, de elég szépen meg is alázott, és én buta nem tudtam aludni miatta napokig elszúrtam a dogáimat. kihevertem a dolgot, és neten megismerkedtem egy lánnyal, ő kezdeményezett, mivel én a kudarc után tettem a dologra. elbeszélgettem a csajjal msnen elég sokáig, megbeszéltük ki, hogy néz ki. rendben, sürgette a találkozást, egyszer el is jött a napja. találkoztunk, beszélgettünk sétáltunk stb. emlékszem arra is, hogy kiállt egy kis szőrszál az államon, és azt húzkodta össze vissza x), jó "randi" volt sztem. Majd mikor elbúcsúztunk és mind2nk haza ment én felhívtam, mint ugye előtte és stb. nem veszi fel a telefont. másnap msnen ráírok, és olyan szinten megváltozott hogy aztsem tudtam hol vagyok, leoltott, lesza*t mindent stb. azóta nem is beszéltem vele. na akkor ez mi kedves csajok? hmm?:):):)
2010. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

09.44-

Vannak ilyen lányok. Érdekes. Így egy hü.lye kis libának tűnik., de lehet, hogy azt akarta ezzel, hogy most TE harcolj érte. Hogy te fuss utána. Szerintem legalábbis.

Mindenesetre azért én , ha megismerkednék egy fiúval és első randi után biztosan nem így viselkednék vele :D Főleg, hogy a randi az jó volt.

=/

2010. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

elszaporodtak a műmuffok, akikkel beszélgetni sem lehet, mert nem éppen IQbajnokok, és ezzel párhuzamosan egyre kevesebb a rendes, nevetős-kedves, természetes asszonynak való alapanyag, akivel nem csak ágytornázni lehet, de szórakozni, mozizni, beszélgetni, ölelkezni is.

Mindenkinek kellenek ezek a romantikus és kevésbé romantikus, de kellemes tapasztalatok, egy járóképes guminővel viszont nem lehet.

Az asszonynak való alapanyag meg sokszor nőiesen kerekded, és látva a gebéket, szégyenli magát, amiért nem olyan, így az önbizalma eltűnik, és élből hárít minden próbálkozást, míg végül a férfiembernek nem is lesz kedve próbálkozni..

2010. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!