Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál egy ilyen lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál egy ilyen lánnyal? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 20. 20:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: mert te mit nézel meg benne? a körmei hosszát, haja anyagát??
2010. aug. 20. 20:28
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

felőlem lehetnek dupla D-s kannái és oltári segge ha buta p.csa, pláne ha ilyen képeket tesz fel magáról,nem szorulhatott bele sok ész.Én már megválogatom kiket döntök meg,pláne a mai elfajult világban hogy tálcán kínálkoznak a lányok úgyhogy ne is tessenek csodálkozni hölgyeim.tisztelet a kevés kivételnek!

35F

2010. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A képet elnézve, és olvasva a válaszokat, biztosan tudom, hogy manapság a fiatalok szex előtti kérdése az lehetne: van igazolásod arról, hogy nincs semmilyen fertőzésed, és nem vagy ADS-es?!

Ha fiam lenne, megtanítanám, hogy mindig kérje a tuti papírt.

2010. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó, ez jó recept
2010. aug. 20. 21:07
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én lány vagyok, de nem randiznék vele ha fiú lennék.

14-16 éves körül lehet és ilyen képet tölt fel az internetre, ahol egyre több az ilyen napisz@ros, pedomacis oldal, ráadásul a fenekét mutogatja az "országnak". Én kétszer meggondolom, hogy milyen képet töltsek fel magamról az internetre. Szerintem van tőle szebb lány is. Ez a szög nem annyira előnyös neki, szerintem.

15L

2010. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
engem bosszant hogy a pasik csak azért mennek oda egy csajhoz mert jó a segge vagy a melle. (tisztelet a kivételnek) ma már a kisugárzást nem is nézik. mivel a legtöbb mai tizenéves lánynak nincs is ilyen, mind egyforma. persze itt is van kivétel. én ha fiú lennék, akkor se randiznék vele :S
2010. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Űű, ez már volt, csak akkor a válaszom után kimoderálták az egész kérdést : (


Azt írtam, hogy bottal sem nyúlnék hozzá, maradok a Nőknél.


18/F

2010. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezzel?Semmiféleképpen.

Ha ismered és járni akarsz vele ne tedd!Ha meg te vagy, nézz magadba jó mélyen.

2010. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!