Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek jelek, vagy csak kedvessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek, vagy csak kedvesség egyszerűen? PLS! (lent)

Figyelt kérdés

Mikor még nem is ismertük egymást, csak úgy köszön, aztán meg becenevet talál ki nekem, aztán meghajol és úgy enged előre az ajtóba, sokszor néz, és egy kis szívesség után megsimogat.


Tudom kicsit, hülyén írtam le:D Nekem bejön a srác , de nem merek közeledni hozzá, mert pl msn-en meg sosem ír, amúgy egy suliba járunk... Szerintetek tetszem neki, vagy csak jófej? Próbálkozzak vagy inkább hagyjam?


2010. aug. 20. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit, hülyén írtam le:D


Eléggé_-


Szimplán csak kedves...

2010. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenben "jeleket" keresni.
2010. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, hogy más csajjal is ilyen-e...


Egyébként, ha többen látnak, akkor is csinálja?

2010. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket mind úgy csinálta, hogy mások is ott voltak.
2010. aug. 20. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
És más csajjal is?:D
2010. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, igen ezek bizony jelek! Biztosra veheted, hogy tetszel neki. A legtöbb ember nem kedveskedik, főleg nem érint meg olyan embereket, akik közömbösek a számára!!!
2010. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem jelek.
2010. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na szóval sok haverja köztük sok lány is akikkel nyilván kedves, nem tudom eddig nem figyeltem... de akik nem a haverjai barátai azokkal nem, én sem haverja sem barátja nem vagyok, csak a tesója az osztálytársam .
2010. aug. 20. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Na így még jobban azt mondom, hogy csak barát..
2010. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!