Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kihívjam sétálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihívjam sétálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel neki nincs barátnője nekem meg nincs barátom és tudom, hogy szeret(mivel mondta) kihívom egyik délután sétálni csak úgy.

Mondjuk az lehetne a szitu, hogy beszélünk msnen és mondom, hogy nagyon unatkozok és csak így viccből megkérdezem, hogy van e kedve kimenni sétálni?

Hülye ötlet és felejtsem el az exem végre, vagy lehet esélyem?


2010. aug. 20. 17:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játszd el ezt a szituációt, hogy unatkozol. Egyszerűen legyél határozott, de ne nyomulós, hívd ki/el, és ha nemet mond, ne erőltesd :)
2010. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

oké :]

majd egy két hét múlva gondoltam addig még lesz időm eldönteni

2010. aug. 22. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!