Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK! Ti hogyan tudatnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti hogyan tudatnátok egy fiúval hogy nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy megmondod neki?
2010. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
cső, viszlát, adiós!
2010. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ja bocs 15 / fiú vagyok csak azért kérdem mert már egy jóideje ismerek egy lányt aztmondta hogy bejövök neki és nekem is bejön de már napok óta nem látom msnen és telón se tudom elérni:S
2010. aug. 20. 16:51
 4/14 A kérdező kommentje:
sztem lerázott:S
2010. aug. 20. 16:51
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, azért ez elég egyértelmű célzás. Sajnálom. De még ne add fel, ha eléred még egyszer próbálkozz be nála, ha lekoptat akkor biztos lehet benne, hogy nem akar tőled semmit.

20/L

2010. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem veszi fel a telót? Iwiwre be szokott jelentkezni? Ha igen, ott írj neki!

Egész potnosan mióta nem éred el? Nem mondta, hogy megy valahová?

2010. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
lehet, hogy csak nem elérhető, és nem szólt, hogy elutazott vagy valami. szerintem felesleges még aggódnod, majd ha egy hét múlva se lesz semmi, akkor valószínűleg tényleg lerázott.
2010. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hát nem tom néztem iwiwen és myvipen is utoljára aznap volt fent amikor beszéltem vele
2010. aug. 20. 16:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy normális lány sztem fokozatosan erősödő jelzésekkel. Nyilván nem azzal kezdi, hogy bejössz neki...

Nálatok más dolga lehet, ennyi!

2010. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha iwiw/myvipre se jelentkezett azóta be, akkor más oka lehet. Tudom, hogy izgulsz, de próbálj meg megnyugodni! Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2010. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!