Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon sok 7 év korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok 7 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van egy 25 éves fiú, akivel lehetséges, hogy kialakul köztünk valami. Viszont még nem volt dolgom olyan sráccal, akivel ilyen nagy lett volna a korkülönbség köztünk. Vagy csak vészmadárkodok és akár működhet is a dolog? Szerintetek?
2010. aug. 20. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:

nem sok a 7 év ebben a korban... csak akkor sok szerintem ennyi ha te 16 alatt lennél és úgy lenne 7 év...amúgy nem számít szerintem a kor, de vannak határok...szerintem.

Működhet a dolog ha a srác nem akar túl komoly kapcsolatot, mert valljuk be, te 18 évesen nem tudnál hozzátenni ahhoz, hogy összeköltözés stb...de ez emberfüggő.

2010. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok.attól függ,hogy meglátszik e köztetek az a 7 év.én 15 vagyok és a barátom 23 éves de jól megértjük egymást és ha nem tudnám mennyi idős fel se tűnne.
2010. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban szerintem nem sok. Pár év múlva pedig még inkább nem.
2010. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 voltam amikor a barátom 21 de anyék is szerették rendes gyerek volt vgyis még az is mert még mindig együtt vagyunk most 19 vagyok ő meg 26 szerintem nem gáz nem a kor a lényeg
2010. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok.Ettől a kapcsolat működhet,max. sok mindenben nem lesztek egy hullámhosszon.Két rádióállomás ami más sávokon szól,de ettől még játszhatják ugyanazt.Kivéve mikor nem.
2010. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is 18 voltam amikor összejöttem az akkor 27 éves párommal. most volt az 5. évfordulónk, és nagyon boldogok vagyunk, semmi probléma nem adódik a 9 év korkülönbségből. talán 1. ő már szeretne gyereket, most 32. én még úgy 2-3 évig nem. ez sem gond, mert tisztában van vele. de lehet neki azért egy kicsit orssz ez. bár nagyon rendes, mert soha de soha nem mondja, hogy mikor lesz már baba. egyszerűen tudom, hogy szeretne, mert a múltkor azt hittük lesz, baleset volt, és a terhességi tesztem negatív lett, szomorú lett tőle. szóval ebből tudom, hogy szeretne már gyereket, ami 32 évesen tök normális. ezt érdemes megbeszélnetek, azt javaslom, ne legyenek félreértések.
2010. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 voltam mikor első barátommal összejöttem, ő 23.

Mikor előszőr találkoztunk ő idősebbnek nézett mivel fesztiváloztunk és azt hitte tesómra hogy barátnőm és hogy csak így ketten... :)Én meg nem néztem annyinak. De igazból 2 nap non-stop beszélgetés után mikor megérdeztem hogy mennyi idős és fordítva leesett az álla mindkettőknek, de ekkor már egyikünket se érdekelte.

2 évig voltunk együtt.

Most 19 vagyok barátom pedig 32, és jól megvagyunk, szeretem és viszont.

Szóval ne hallgass másra, csak a szívedre (és néha az eszedre!) NE törődj senkivel csak a saját érzéseiddel.

Annak ellenére, hogy erre a kapcsolatomra is baljóslatok érkeztek.

Most voltunk 2 év és 2 hónaposak augusztusban, és

párom megkérte a kezem (de egyenlőre csak jegyesek leszünk... befejezem a sulit és majd utána, esküvő).

2010. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

semmi baj nincs a 7 évvel...főleg ha szeretitek egymást...

sőőt barátnőm 14 éves, és a barátja 28 !!! kicsit durván hangzik, amugy nem az..szeretik egymsát, szerelembe mindent szabad:)jobb mintha b*zik vagy leszbik lennének :D

2010. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!