Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapest Keleti környékén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest Keleti környékén randi hely?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2021. márc. 30. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Egész Budapest ki van lőve jelenleg randizás szempontjából.
2021. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 Miért ? Azért mert van ami zárva van, gondolom talalkozni/randizni nem tilos.
2021. márc. 30. 15:26
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Vasútállomás,főbejárat.
2021. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Wc
2021. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak erre gondoltam. Igen, minden zárva van, tudom, hogy tudod te is, de ennél többre gondoltam. A vírussal én se foglalkozom, de érezhetően borzalmas a közhangulat, mindenhol maszkban kell mászkálni (oké, vannak nem 1 hely, ahol el lehet sunyiban lenni "szabadon"), a nagyobb helyeken őrszemek (ahogy én gúnyolom őket) figyelik, hogy van-e rajtad maszk, minden szarba belekötnek, és önkéntes zsarut játsszanak. Én itt élek Pesten, egész pontosan Ürömön, de itt már bőven jobbak a lehetőségek randizás terén. Bent, a belvárosban nem javaslom nektek a randizást, egyszerűen hangulatölő az egész város most, és tavasszal még garantáltan az is marad. Az a javaslatom számodra, hogy ott találkozzatok, ahol nem kell odafigyelni a maszk használatára. Hidd el nekem, jobb, ha maszk nélkül látjátok meg egymást először élőben. Ezt célszerű előidézni. Javaslom neked az Info Park-ot, ahol vérplazmát szoktam adni. Ott nyugalom van, nem zsúfolt, nincsenek ott őrszemek, nagyon szép, modern helyszínről van szó és ott nyugalomban tudtok egy kicsit sétálgatni, beszélgetni, meg ilyesmi. Ja és nincs messze annyira a Keletitől se.
2021. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5 én vidékről megyek és oda jön ki elém, utána már tudunk menni valamerre.
2021. márc. 30. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ja, hogy vonattal jössz... Hmmm... Oké, így mondhatni belefér, talán ennyi idő alatt nem veszik el a varázsa a randinak. Egyébként az is lehet, hogy van egy pár elvétett hely a Keleti körül, ahová esetleg be lehet ülni. Hátha... Mindenesetre sok sikert hozzá, remélhetőleg jó végkifejlete lesz ennek a randinak annak ellenére, hogy szar az egész város hangulata úgy, ahogy van. Próbálj esetleg a vonatutad során vadászni olyan helyszíneket, ahol nagyobb nyugalom van, "lehet" maszk nélkül lenni és normálisan lehet sétálni is, meg minden ilyesmi. Mondom, az Info Park garantáltan tökéletes ehhez, és emlékeim szerint nincs messze se a Keletitől...
2021. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 Köszönöm
2021. márc. 30. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Rózsák tere például ott van közel.
2021. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Az infopark azért közel sincs. Ha tömegközlekedtek, akkor talán az 1-es villamossal lehet a leggyorsabban odajutni, de az nem egy randivonal.


A Városliget nincs messze, gyalog is, vagy egy csomó busszal elérhető, ott a parkos részen a maszkot is levehetitek, ha akarjátok (bár elvileg most kötelező ott is, és az előző hetekhez képest egyre többen hordják is). Kis érdekesség: az Èdes Mackó cukrászdánál (ami elvitelre nyitva is van, csak jó drága) meg lehet nézni egy üvegen keresztül az állatkert flamingóit.


Ha tömegközlekedtek szintén jó opciók a Gellért-hegy (4-es metró), ott most virágzik a mandulafa azt hiszem a sziklatemplom előtt, az külön szép. Vagy a Kossuth tér/Szabadságtér környéke a 2-es metróval, ott is kellemes sétálni. Mindkettőhöz max 10-15 perc eljutni a vonattól.

2021. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!