Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az ideális Tinder-profi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális Tinder-profil egy fiatal férfinak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy Tinder profilt, de nem tudom mit "várnak el" a nők, ergo tudtok-e javasolni valamit képeket ill. leírást illetően? Mi az, amit egy leírás jó ha tartalmaz ill. milyen képek számítanak előnyösnek (2-4 kép).

A válaszokat előre is köszönöm.



2021. márc. 22. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Képek: Legyen egy közeli selfied, amin mosolyogsz, illetve egy egész alakos. Esetleg nyaraláson fürdőnadrágos kép (legyen a kép természetes, és ne az látszódjon, hogy az izmaidat akarod direktben mutogatni). Ezzel azt sugallod, hogy szeretsz utazni, illetve, diszkréten így meg tudod azért mutatni, hogy sportos alkatod van. Ha van háziállatod (kutyus, cica), akkor vele is feltölthetsz egy közös képet, nekem imponálni szoktak. Feltölthetsz egy olyat, amin valamelyik hobbidat űzöd (főzés, hegymászás pl)

Fontos, hogy ne kérledj az anyagi javaiddal (autó, aranyfux), mert az gáz, és csak az aranyásókat vonzod be vele!


Leírás: Röviden mit dolgozol (vagy tanulsz) mit csinálsz a szabadidődben, milyen lányt keresel, és hogy milyen céllal.


Hajrá!

2021. márc. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A képekre picit rátérve, mennyit dobna ha pl. fotóst bérelnék fel erre a célra, vagy ennek csak a másik nemnél van sikere?
2021. márc. 22. 23:32
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem erőltetett és felesleges.
2021. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Felesleges a fotos ha van rolad egy csomo jo kep hobbi, mozgas, programok stb kozben. Ha viszont nem vagy instaceleb akkor valószínűleg nincsenek ilyenek. Szoval fotost nyugodtan egy jobb fotos ert hozza hogy legyen természetes a kep
2021. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 -es rátapintottál a lényegre az instacelebbel. Sajnos, nem vagyok instaceleb és a rosszabb hír, hogy ugyan vannak képek (főleg utazós) de ezek nem túl "tinder-kompatiblisek".
2021. márc. 22. 23:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent a nem túl tinderk-kompatibilis.

Szerintem azért felesleges, mert ha helyes vagy, akkor a jól beállított telefonos képek is elegendőek, ha pedig nem és a fotós szanaszét retusálja, akkor élőben úgyis kiderül.

2021. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerintem a "helyes" is relatív dolog. Igazából én a fotós alatt inkább a beállások, helyszín megválasztás ilyesmikre gondoltam, az arcomat természetesen békénhagynám.


Tinder-kompatibilis alatt azt értem, hogy készültek rólam képek de ezekhez nem éppen úgy álltam hozzá, hogy ezeket majd megosszam pl. tinderen vagy instán. Ezek amolyan család által, család számára készült fotók.

2021. márc. 22. 23:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En mindig olyanokat valasztok,akinek nem profi fotoja van es szepfiu. Az egyeni humoros es strandfotok meg a pozolosak is kiemelten tetszenek. Legyen foto a sportjarol,amit csinal. Lehet csaladi foto vagy bulikep. Nem erdekel a vagyon ,a kocsi. N
2021. márc. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan amilyen te magad vagy.
2021. márc. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legfontosabb, éles, jó minőségű képek. Aki homályos, elforgatott, félbevágott, bénán fényképezett képeket tesz közzé az mennyire lehet igényes önmagára vagy a munkájára.
2021. márc. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!