Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincsnek megértő, kedves fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsnek megértő, kedves fiúk a világon?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, volt egy barátom aki a múlt héten kidobott, egy másik miatt... Eléggé el vagyok kenődve. Miért nincsenek normális fiúk? :/ Ha vannak, negem mért nem találnak meg?
2010. aug. 19. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De vannak, írhatsz is privátot.
2010. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, én is az vagyok. Küldj privátot.
2010. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szeretem az ilyen kérdést:D és hidd el vannak megértö kedves fiuk :D téged is megfog találni nyugi fiatal vagy:P
2010. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én ezt lány létemre írom, hogy szerintem nincs se normális pasi se normális csaj. (ezt lehetne ragozni, hogy miért)

De pl én ahogy elnézem a "mai világot" jobban sajnálom a pasikat(kivételek mindig vannak), mint a lányokat, mert eléggé fordult a kocka, és a pasik esnek többet pofára, ill vannak kihasználva stb.

Lehet kifogni "normális pasit" csak nem az első jóképű jöttmentben kell keresni, hanem lehet érdemes várni. :)

2010. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
na ezt a kikérem férfi társaim nevében:P
2010. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha ér is valamit az életet, első két fiúnak nehogy írj privit..elég gázul nézhetnek ki.

Bár én is helyes vagyok, és volt 1 bnőm akivel itt jöttünk össze, aztán találkztunk 3 hónapig együtt voltunk:)

17f

2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

de egyébként van benne valami amit irtál csak várni kell:D

utolso voltam

2010. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
anyukád voltá utolsó!! max utcsó előtti
2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Senkinek nem szeretnék privát üzenetet írni, sőt pont azt akarom hirdetni, hogy nem itt kell kapcsolatokat teremteni. Nem mondom hogy volt valaha bármi negatív élményem az oldallal, de ahhoz hogy valakit kiismerjek nem egy ilyen oldal kell. De a biztatás azért jólesik mindenkinek ;)
2010. aug. 19. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:

párt bárhol találhatsz...h*lyeség, hogy csak bulikban, társkeresőn, suli vagy munkahelyen...

igen itt is...csak tisztában kell lenned azzal, hogy mit akarsz...hátha olyan ír rád akivel egy helyen laktok vagy nagyon közel..

buliban is találkozhatsz olyannal aki 100km-re lakik

2010. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!