Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet jól látni szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet jól látni szerintetek?

Figyelt kérdés

Szerintetek honnan lehet Debrecenben látni szép naplementét?


Tízemeletes tetejére gondoltam, de nem tudom, oda ki lehet-e menni. Valaki csinált már ilyet? Akár más városban is? Vagy ez nagyon hülye ötlet?


2010. aug. 18. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ilyet haverokkal csináltunk. Kilógtunk a tetőre aug. 20.án. De ha jól tudom nem szabad, de nagyon feelinges. :)
2010. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha béreltek egy helikopter(csapatszállítót mert abba mindannyian befértek)arról jól láthatjátok.
2010. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fórum parkolóiból jól lehet látni de ha elmész valamerre a város határára ott a legjobb(nyugati rész)
2010. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!