Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Barátság vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Barátság vs. Szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már lassan egy éve,hogy tetszik.Ő tud erről és kedves,aranyos és figyelmes velem,de most a nyár miatt nem igazán látom és nagyon hiányzik. 8 évig volt az osztálytársam,de most elballagtunk és 2 külön suliba fogunk járni.Régen jó barátságban voltunk(most is),de én többet érzek iránta.Mit tegyek?Jól ismerjük egymást és ha én is tetszenék neki szerintem már lépett volna(mert én adtam felé jeleket).Szerintetek a barátságunkat félti?Vagy mi?És én mit tegyek?Próbálkozzak továbbra is nála vagy elégedjek meg a barátságával?Kérlek segítsetek!:)
2010. aug. 17. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el...jobban jársz...ha akart volna vmit, eddig már lépett volna....ck szenvedés lesz a vége, nem érdemes törnöd magad miatta...
2010. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben próbálkoznék. Ne add fel ilyen könnyen. Sok sikert.
2010. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel már nemfogtok egy suliba járni, így általában az ember új társaságba kerül és csak néhány ember marad meg a régi osztályából.Valamint változunk is.Szerintem próbáld meg,lehet h elveszíted még a barátságát is, de az új iskola új barátokat hoz, új szerelmet stb.Viszont, ha ő is úgy gondolkozik, ahogyan te, akkor meg tök jó..:P

Nem érdemes hazudni, mert így csak hazudsz neki és benned csak elfolytott vágyak maradnak...

2010. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várd meg, hogy az új suliban fog-e valaki tecceni neked? Mert ha nem, akkor próbálkozz tovább! Ne add fel! Ha nem megy, hagyd! Biztos találsz majd valakit az új környezetben!!!;)
2010. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!