Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderezők, nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezők, nálatok milyen időközönként szoktak visszaírni Tinderen?

Figyelt kérdés

Főleg lányok válasza érdekelne. Például ha egy férfi jár dolgozni, milyen gyakran szoktak nektek válaszolni? Vagy ti fiúk egy lánynak, ha épp dolgoztok és/vagy kicsit elfoglaltabbak vagytok? Nálam van, amikor egész nap nem ír az adott személy, csak esténként.

Ilyenkor mindig kételkedek picit, hogy lehet, nem is érdeklem annyira az adott fiút... bár lehet ez csak az én hülyeségem.



2021. febr. 14. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Tinder :)

hajrá, fejtsd meg! :D

2021. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

volt olyan, aki esténként írt, van aki pár naponta, de olyan is volt, aki csak hetente :D

L

2021. febr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
A hetente egy egész tartalmas beszélgetés lehetett :D
2021. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És lett belőle randi vagy kapcsolat?


Jó, mondjuk a heti 1-szer visszaírást azt offosnak tartom :D

2021. febr. 14. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Én férfiként általában azonnal visszaírok, amint látom, hogy írt valaki. Tök fölösleges játszmázni szerintem, és a másik sem hülye, mindenki tudja, hogy manapság az emberek egy lépést sem tesznek a telefonjuk nélkül.
2021. febr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várj 24 órát, ha nincs válasz töröld az illetőt, nem valószínű hogy azért nem válaszol, mert nem látta.
2021. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!