Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
van egy lány, kit szeretnék megszerezni (illetve elszeretni)! Kérlek ne ítéljetek el, nem ismeritek a körülményeket, de a lényeg most nem is az! Most épp barátféleségben (nem hiszek a fiú lény barátságba) vagyunk, gyakran beszélgetünk, egymás felváltva keresve! Ősztől a barátjával távkapcsolatban lesznek, és tudom róla, hogy tetszem neki, intelligensnek tart, és hogy vonzódik hozzám szexuálisan (voltunk már együtt)! Szóval hogy szerettessem magamba anélkül, hogy ő úgy érezze választania kell?? Hosszú sztori, de a mostanijával nincs jövőjük! És poénból ugyan mondtam hogy majd aludjunk együtt (nem szexuális célzattal), de azt mondta nem mert nem akar megkívánni, mert nem szereti ha visszautasítják! Egyébként nem egy tipikus mai lány, de a sztori tényleg hosszú:) Szóval kérek szépen tanácsokat, hogy mit tegyek, és hogy ő se érezze rosszul magát hogy rosszat tesz a párja háta mögött??
2010. aug. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyen semmit a párja háta mögött. Azt mondod úgysem hiszel benne hogy lehetnétek csak barátok. Akkor meg állítsd egyértelmű választás elé. Velem is volt már ilyen. Mondjuk érdekesen alakult, a lány otthagyta a srácot miattam, majd 2 hét után engem is otthagyott, de remélhetőleg neked nagyobb szerencséd lesz.
2010. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarom hogy bármit tegyen a háta mögött! De választás elé sem állítom, mert vele jár és velem sem! Nem hiszem hogy létezik nő, aki ilyenkor engem választana! Ráadásul kb 2 hete járnak! Én egyszerűen minden konkrét elítélendő tett nélkül szeretném magamba szerettetni, pl h nagyon figyelmes vagyok, néha egy-két apróbb program ilyenek! Ha nem lenne barátja menne, de így nehezebb, mert amúgy ilyen szempontból nagyon becsületes! Tényleg hosszú a sztori, de én különleges vagyok neki, tényleg más mint egy sima fiú barát.. És ez az egyetlen amit a barátja nem tud... Tényleg ne ítéljetek el, nem érthetitek... nekem kell ez a lány!
2010. aug. 16. 16:01
 3/5 anonim ***** válasza:
írj privit...:)
2010. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint milyen célból?:)
2010. aug. 16. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok a sztorira, és szeretnék segíteni ha tudok...
2010. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!