Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem-e a csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem-e a csajnak?

Figyelt kérdés
Azt mondta MSN-en nekem h olyan helyes vagy!Szerintetek van eselyem nala?
2010. aug. 15. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mégis mi kell ennél egyértelműbb? És még a nőket nem lehet megérteni :D
2010. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszel.
2010. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hmm, élőben is el meri ezt mondani a szemedbe?
2010. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jajj...ne legyél már naiv. Még beszélgess vele, kicsit flörtölj és utána bizti leszel a válaszban. Amúgy én is mindenkit meg szoktam dicsérni ha van amivel.
2010. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem azt is megkérdeznéd itt, hogy szerelmes-e beszéd, mert msn-en azt mondta, hogy szeret...

most őszintén. ez neked nem eléggé egyértelmű???

2010. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Del.
2010. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elkeserítselek???:DxD

lehet hogy csak szórakozik:) össze akar veled jönn majd kidobni...te "ismered" neked kell eldöntened hogy milyen szándékkal mondta:)

13/L

2010. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mér ne lenne?Persze az is lehet,hogy 'csak'helyesnek tart,nem akarom elvenni a kedved.Azért sok sikert:)

1lány

2010. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha legközelebb találkoztok, említsd meg az msn beszélgetést, és ha a szemedbe is meri mondani, hg helyes vagy és hg bejössz neki, akk lehet esélyed. ha nem mondja, vagy mondja de nem tűnik őszintének, akk felejtsd el, csak játszik veled. boocsi ez van..
2010. aug. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!