Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Interneten +ismertem egy fiút, még nyár elején, nemrég elterveztük, hogy találkozunk...ill. pont ez az, hogy ő nagyon szeretett volna már találkozni velem, és mondtam neki, hogy szerintem majd inkább ősszel..(de ez úgy abba is maradt)..addig meg gondoltam beszélünk msn-en(mindennap besz. vagy 4-5órát).Most valahogy újra feljött a szó, hogy kéne találkozni, és ő hozta most is fel a témát, mondtam, hogy jól van, akkor találkozzunk, és amikor ezt így leírtam neki, akkor azt mondta, hogy „jaj, most mégse jó, majd legyen inkább ősz”…De mivel nem akarta, hogy +haragudjak, azt mondta, hogy akkor mégis eljön..de így nem jó, ha csak sajnálatból jön el… nem tudom, hogy miért csinálja ezt(kocsival kb. 1 óra távolság van köztünk).Előre is köszönöm, a normális válaszokat!..14/L és 18/F
2010. aug. 15. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
fiatal vagy neki...
2010. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen kor témában nincsen gond, mert ezt megbeszéltük! :-)
2010. aug. 15. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
hát sztem csak fél hogy milyen lesz az első találkozás.. meg láttad már képen?
2010. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tagadom énis félek, és amúgy énis erre gondoltam, hogy fél.Igen, persze, sőt webcamon is. ;-)
2010. aug. 15. 16:05
 5/8 hasasasa válasza:

b@szki ilyen öreg seggre buksz 14 évesen az a fiu is egy balek lehet, hogy egy 14 éves csajjal irogat meg találkozgat



Atyaég

2010. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy csak NORMÁLIS válaszokat kérnék!!!!!Ehhez neked amúgy sincsen közöd-.-...És én kinézek 17-nek legalább, meg a gondolkodási módom se egy 14 évesé..
2010. aug. 15. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdésed és válaszod alapján eléggé éretlen vagy. Fiatal vagy neki, fél vagy más csaj...
2010. aug. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincsen másik barátnője, már lassan féléve...és még igazából nemis 18, csak 17 én meg már 14 fél vagyok..
2010. aug. 15. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!