Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy úgy érezted hogy egy a csaj akivel jársz többet érdemelne mint azt te nyújtani tudod?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég gazdag családból származik és hozzá van szokva a drága bulikhoz és ruhákhoz. Én meg örülök ha van pénzem valami átlagos helyen bulizni a fizetésemből. És néha úgy érzem hogy nem tudom megadni neki amit szeretne.

20!F


2010. aug. 15. 15:10
 1/4 anonim válasza:
szerintem a lány nem a pénzedért szeret...szal ne agyalj rajta sokat, mert a végén a kapocsolatod fogg rámenni
2010. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ezen. Ha neki nem felelne meg az az életszínvonal, amit te nyújtani tudsz neki, akkor nem jött volna veled össze. Ha felmerülnének extra igények, akkor mondd meg neki nyugodtan, hogy neked sajnos erre egyelőre nincs pénzed és biztos meg fogja érteni.
2010. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első vagyok...a nem a pénzedért szeret az ugy értettem..h elofogadott téged ahogy vagy :)
2010. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két dolgot bizonyít ez tényleg szereted , nem a pénzedért szeret.
2010. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!