Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? :/

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit hosszú lesz...


Van egy srác a suliból, aki 1 évfolyammal fölöttem jár. Írt levelet facebookon, hogy régóta tetszem neki (nem tudom, hogy élőben is tudja e h ki vagyok, mármint hogy suliban is látott e már, vagy csak képen), szeretne találkozni velem. Meg mondta, hogy mondjam ha úgyérzem hogy nagyon nyomul. Nem jön be a srác, viszont visszaírtam neki, hogy felölem találkozhatunk, ismerkedés ellen sosincs kifogásom. Na most, erre a levélre kaptam egy olyan választ, amiből lejött az, hogy nagyon úgy vette, bejön nekem. Pedig nem. :/ Kérdezte konkrétan hogy mikor találkozzunk, meg még egy jó pár sor duma. Erre a levélre nem írtam vissza, de hogy mondjam/írjam le neki, hogy nem szeretnék semmit tőle?

Gondoltam arra, hogy írom neki hogy alakulóban van valami, de ezzel meg az a baj, hogy egyik barátnőm (nemrég lettünk nagyon jóba, egy bulinak hála:)) iszonyat jóba van vele, "báttya" a srác. Tehát itt kiderülne hogy hazudtam. De nem is akarok hazudni, visszaírni meg vissza akarok, mert nem akarom h megkérdezze bnőm h mivan, ha úgy feljön a téma (gondolom tud róla, h tetszem "bátyjának", ha ilyen jóba vannak).

A múltkor barátnőimmel sétáltunk (közös bnőnk is ottvolt) és jött szembe a srác, beszélgettek, de nem is nagyon nézett rám, lehet nem ismert fel (remélem azért:D).


Tehát akkor szerintetek hogyan írjam meg neki hogy semmit nem akarok? Ezzel az "írd le h semmit nem akarsz" dumával pls hagyjatok, nem akarok ennyire "szókimondó" lenni, az életben sem vagyok ilyen, így levélben sem szeretnék. Esetleg mondjam neki, hogy nem akarok pasit? Nem lenne túl utaló hogy "tudom mit akar"?


OFF-ot pls ne!

A normális válaszokat pedig előre köszönöm! :)

16/L, ő 19/F(nem tudom hogy jár 1 évvel fölöttem, "duplán" évvesztes v. bukott:))


2010. aug. 15. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

"Nem jön be a srác, viszont visszaírtam neki, hogy felölem találkozhatunk, ismerkedés ellen sosincs kifogásom. Na most, erre a levélre kaptam egy olyan választ, amiből lejött az, hogy nagyon úgy vette, bejön nekem. Pedig nem. :/ "


Erre szoktam azt mondani, hogy aki beleugrik egy szarral teli gödörbe, az bizony ne lepődjön meg, ha szarszaga lesz. Amit főztél, edd is meg. Ha nem vagy szókimondó, persze, hogy azt fogja hinni a srác, hogy bejössz neki. Amíg nem kap abszolút negatív visszajelzést, addig boldogan eléldegél a saját kis álomvilágában. Ez ilyen egyszerű.

2010. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ühmöhm..talán...lgéy egyenes és írd meg neki válaszul, hogy mittomén pénteken találkozhatunk, de tudnia kell hogy sajnos te msot többre nem állsz készen vele mint barátkozás.
2010. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem lepődtem meg, de odaírtam neki azt is hogy sosincs kifogásom ismerkedés ellen.

Negatív dolgot szerintem kapott, ugyanis a levelet kb. 1 hónapja írta

2010. aug. 15. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:

hát sok meg oldás van

- jelenleg nem vágyom fiura, max haverság szempontjábol, most szivesebben lenék egyedül

- pasi szünetet tartok

- van egy másik srác aki tetszik

- nem hevertem még ki az exem

stb.:D

2010. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A múltkor barátnőimmel sétáltunk (közös bnőnk is ottvolt) és jött szembe a srác, beszélgettek, de nem is nagyon nézett rám, lehet nem ismert fel (remélem azért:D).


Miért reméled?

2010. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De ha most se, és később se jönnél össze vele, akk nehogy olyasmit mondj, h nem hevertem ki az exem, de lehet majd pár hónap múlva... Ilyen csajokat tudnám megölni:)

Légy őszinte. Az a versió, h találkozzatok, de most te csak ennyire vagy képes mért nem tetszett? Az egy teljesen okés dolog.

Ha meg egy hónapja nem írtál neki....

2010. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem volt azzal semmi probléma, csak annyira rámenősen kérdezgette/mondta... hogy ő kijön hozzám kocsival meg ilyenek... aztán nem volt kedvem visszaírni neki akkor mert fáradt is voltam, meg le is fárasztottak szarkedvem volt, aztán nem írtam neki vissza.
2010. aug. 15. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Több tiszteletet szerencsétlennek, akinek tetszel! Ezért tartunk itt sokan, másnak meg az a baja, hogy senkinek sem tetszik. Azt nem tudom, hogy gyakran miért olyanok jönnek be az embereknek, akiknek ők nem, de ez egy más kérdés. Ha nem akarsz tőle semmit, ne hitegesd, ne várasd, add a tudtára, hogy nem és kész. Ez az egyetlen tiszta út.
2010. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!