Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van valami baj vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van valami baj vagy ez normális?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki tetszik nekem meg neki is bejövök de valahogy félek a találkozástól . Ez most normális vagy velem van valami baj ?
2010. aug. 14. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális :)):D
2010. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is a fiúval. :D
2010. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 14. 23:01
 4/9 anonim válasza:
velem is ugyan ez van. nem merek vele talizni :| de szereteeem (LL) :(
2010. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mégis mit csináljak? mit mondjak neki ?
2010. aug. 14. 23:04
 6/9 anonim ***** válasza:

mondd el neki az érzéseidet.

tisztán

amint elmondtad neki, az agyacskája beindul, ha eddig lusta volt lépni is bármit a nagy bénaságja, és átölel te meg megkönnyebbülsz =)

2010. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
=)
2010. aug. 14. 23:09
 8/9 anonim válasza:
én srác vagyok és azt mondom, hogy ez előfordul esetenként a másik oldalon is.Van aki nehezen kezdeményez, szóval ha tetszik a srác akkor próbáljátok meg. A fiúknál az első benyomás egy lánynál nagyon fontos, szóval ha csinos vagy odamész köszönsz és kezdeményezel beszélgetésnél, szinte biztos nyert ügyed van,főleg ha még tudod is, hogy teszel neki, hajrá!
2010. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha elmultál 18 éves ilyen problémákon segít az alkohol. Vegyél egy nagy levegőt hívd fel vagy küld neki egy smst. (ha nagyon izgulsz inkább választd az utobbit) Tuti izgulni fogsz ugy hogy majdnem besz@rsz, de ha nem teszed meg a jövőben egy állás interjúra se fogsz tudni elmenni. Ilyen az élet, valamitől félünk, de megtesszük mert akarjuk. Remélem tudtam segíteni. Bátorság. Próbálkozz nála msnen vagy smsben akkor szerintem kevesebb lesz az izgalom int ha személyn beszélsz vele és fel is tudsz rá lekileg készülni.
2010. aug. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!