Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rövid találkára van csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid találkára van csak időnk, miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja ismerek egy lányt, eddig csak neten beszélgettünk, majdnem minden nap. Ez az első, hogy így ismerkedtem meg valakivel neten, nagyon szimpatikus, csinos, ő is bír engem, bár még alig ismerjük egymást. Sajnos mind a ketten dolgozunk,de nem egy helyen és holnap délután talán negyed órára sikerül összefutnunk. De mit mondjak neki ilyen rövid idő alatt?? Hiszen msn-en már mindent bevallottam, hogy mit érzek iránta és hogy szeretném ha néha találkozgatnánk is. Msn-en, chaten, emailben nagyon tudok beszélni, de élőben néha nem igazán tudom mit mondjak. 23/f
2010. aug. 14. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szép az idő:D
2010. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak spontán ami eszedbe jut, ne erőltesd..és nehogy fejben ár előre eldöntsd miről beszélgettek, hanem ami jön magától.

Mint egy régi ismerősöddel pl egy volt gimis osztálytárssal, ha összefutnál vagy egy haverral..spontán.

Minden simán fog menni


Sok sikert!


27/F

2010. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"De mit mondjak neki ilyen rövid idő alatt?? Hiszen msn-en már mindent bevallottam, hogy mit érzek iránta és hogy szeretném ha néha találkozgatnánk is."


Evvel a két mondattal buktad is ezt a kapcsoaltot. Lehet hosszútávú, de csak vegetálás lesz belőle.

2010. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!