Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék még? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? (fontos)

Figyelt kérdés

van srác akivel elvileg kölcsönösen tetszünk egymásnak;sőt szeretjük is egymást. volt már pár randi.(kb 2 hónapja) csak szájrapuszi volt meg öleltük egymást nagyon jól elvoltunk. mostmeg alig beszélünk, msn-en rám ír néha...(kb 4 naponta... ) mert mondta nincs ideje barátnőre.. mondtam neki hogy megértem. elmondta hogy ő tényleg szeret és nem csak játszadozik velem.

de már nagyon hiányzik,nagyon szeretem. mégis mit tegyek? tudom nem akar barátnőt de nem tudok nélküle élni.

szerintem már semmi esély :S


2010. aug. 14. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megbeszélhetnéd vele, hogy neked elég heti 1 tali (ha elég) csak járjatok, mert te nagyon szeretnéd.
2010. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen hát nekem elég. De jó lenne több tali pl egy héten.

De épp ez az. Ő azt mondta hogy pont neki nem lenne elég hogy egy héten csak 1 x taliznánk. :(

2010. aug. 14. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj kicsit naiv vagy. ilyen nincs h ha valaki szeret aztmondja nem kell neki barátnő. valami nem volt okés veled, és ezt a kamuszöveget mondta. sajnálom, de szerintem ez történt... nemakart megbántani.


de azért gondolj már bele kicsit, ha te szeretsz valakit, akkor biztos nemfogod azzal lepattintani h bocsi,nekem most nem kell kapcsolat.

2010. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről megint az a Szex és New York rész jut eszembe.

"Egyszerűen nem jöttél be neki!"

2010. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!