Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel az xtra talira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az xtra talira?

Figyelt kérdés

Holnap vagy holnapután estefelé münk ki az exemmel meg egy haverjával talán más is jön.. és tetszeni akarok az exemnek h vissza akarjon szerezni. am tom h neki is tetszek még...

egy farmer és egy egyszerű póló jó lesz?


2010. aug. 14. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit
2010. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz jó.

Ha pasit akarsz fogni "tedd ki az árut"!

Én megőrülök a miniszoknyában, magassarkúban, és jókis feszülős topban flangáló csajoktól...

Nőm mindig rámszól, hogy ne nézd már őket annyira, mire én:

hűséget fogadtam nem vakságot....XD

2010. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Hihetetlen, minden csaj vissza akarja kapni az exét, csak az enyém nem akar engem...?:(
2010. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA vissza akarod hódítani, akkor szerinted elég egy farmer egyszerű pólóval? Legyél a lehető legszexisebb, hogy megőrüljön érted.
2010. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy miniszoknyát, de bugyit ne vegyél alá, az ck ártana az imidzsednek:D
2010. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
majd csinálom azt mint a doktorszösziben h hajol feszit v mi xDDD
2010. aug. 14. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!