Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor beszélgettem lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor beszélgettem lányokkal keresztbe tették a karjukat a melkasukon, ez mért volt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a keresztbe tett kéz vmi elleni védekezést fejez ki gátat emel a 2 fél közé. Beszélgetés során a keresztbe tett kéz volt mikor megszűnt majd pár percre rá újból visszatért. Miért volt ez mi? Mi az a hatás amire ezt a válaszreakciót adjátok lányok?
2010. aug. 14. 14:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez semmit nem jelent, én lány vok. és ilyenkor nem gondolok semmi olyasmire, hg nem jön be a srác, csak egyszerűen így kényelmes. szerintem ezzel nem kéne törődnöd, azt gondolom, ha nálam nem jelent semmit ez akk más csajok se gondolnak ilyesmikre mint az előzőekben megírták. nem hiszem hg ez összefügg bármilyen érzéssel is. de az is megeshet, hg esetleg fájt a hasuk.
2010. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!