Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már kb 2- hete ismerek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kb 2- hete ismerek egy lányt nagyon tetszik és aztmondta én is bejövök neki, de ma láttam iwiwen hogy a családi állapota 2 napja kapcsolatban most mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet téged "jelölt" be ott :)
2010. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, ez a legbiztosabb!
2010. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy engem jelölt be :S majd ma megkérdezem tőle
2010. aug. 14. 08:14
 4/12 anonim ***** válasza:
De azért ne rögtön azt kérdezd hogy van-e barátja.kicsit nevettesd meg stb utána kérdezd
2010. aug. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké
2010. aug. 14. 08:18
 6/12 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem megírni , hogy tegnap beszéltünk meg egy randit hétfőre
2010. aug. 14. 08:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mond meg neki hogy ma nézted az adatlapját és láttad hogy ,,kapcsolatban" majd mond vmit, vagy gratulálj neki :) és még kicsit talán így féltékenynek hisz majd és az jó...pláne ha tetszel neki :) szerintem csak úgy kirakta :) (én is raktam már ki xD viccből) de am. lehet pont ez a célja, féltékennyé tenni szóval szentem a gratulálós dolog jó ;-) nekem mindig bejött :)
2010. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor minden valószinüséggel miattad változtatta meg az egyedülállót kapcsolatban-ra. De azért kérdezz rá, csak ne azzal kezd...ahogyan már feljebb írta valaki.
2010. aug. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

szerintem legyél hozzá őszinte ..

ha beszéltek, mondd meg neki, hogy nagyon tetszik neked, kedveled stb, de láttad, hogy "kapcsolatban van" és nem tudod ez mit jelent... hogy veled, vagy mással!?!

nem kell hátulról megközelíteni a dolgokat, sokkal célravezetőbb ha őszintén elmondod ami aggaszt

2010. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkit felértékeltem
2010. aug. 14. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!