Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most megfog utálni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megfog utálni? Hogy ennyiszer meggondoltam magam? Félek, hogy már nem lesz semmi.

Figyelt kérdés

Van egy srác elhívott randizni párnapja megbeszéltük, hogy holnap találkozunk.De én ma voltam kórházba meg múlthéten 5 napot és nincs kedvem holnap találkozni.Megmondtam neki, hogy pihenni szeretnék úgy tűnt , hogy megértette és mondta, hogy semmi baj megérti, ha ő a helyembe lenne lehet, hogy ő se szeretne mászkálni.Így jövőhét csütörtökön találkozunk.De mi lesz, ha már nem szeretne találkozni, hogy többször meggondoltam magam??De én hoztam fel, hogy akkor a csütörtök jó e.Nem vártam el tőle, hogy még ő hozza fel..

Csak nekem rosszul esik, hogy lemondtam meg utána megint meggondoltam magam azt utána megint lemondtam..

Sajnálom a srácot..most nagyon utálom magam...

ő 17/F én 15/L


2010. aug. 13. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha normális megérti
2010. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt kibírja, és vár rád, akkor dicséretes és meg kell, hogy becsüld (persze ha szereted)! Szerintem biztos nem haragszik, a férfiak olykor nagyon megértőek tudnak lenni, ha néha nem is úgy látszik! Fel a fejjel aztán hajrá! :DDDDDDDD
2010. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem kell le nézni a 17 éveseket!!!!és mi baj van vele, hogy egy 15 évessel kezd ki??:O
2010. aug. 13. 21:53
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi válaszolóknak:)
2010. aug. 13. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy normális pasi, akinek nem csak arra kellesz, hogy lefektessen, akivel tényleg érdemes randizni, az ezt teljesen megérti.

Ha meg nem, akkor nem vesztettél sokat, megúsztad, hogy egy h*lyével összejöjj. :D

2010. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lenézem, csak vágós, h minden 17éves, meghasal a punci szagtól...:D Ez a tiniszerelem :D

Ha nem hiszed, akkor majd 2herpesz, és 1abortusz után, belátod :D

Tököm bánja, h mit csinálsz...:D

2010. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!