Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szeretném letámadni…...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretném letámadni…hogy kérdezem meg tőle?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon teszik és nem tudom, hogy van-e barátnője. Hogy kérdezem meg tőle…és utána azt is meg szeretném kérdezni tőle, hogy bejövök neki…Hogyan csináljam, hogy ne tűnjön nagyon nyomulásnak.
2010. aug. 13. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:

1: ha tudod a nevét akkor lecsekkolhatod mondjuk iwiw-en vagy myvip-en az adatlapján, hátha

2: flörtölj, szemezz vele stb. és ha mosolyog meg ilyenek, akkor jó vagy nála.

2010. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kínáld meg valamivel vagy hazudd azt, hogy nem megy a matek, segítsen!

Hja, ha dolgozol. Akkor is jó ez a kínáld meg módszer, valamivel amit remélhetőleg annyira szeret, hogy nem utasítja vissza. Nálunk pasiknál a zserbó a menő. Aztán kezd vele beszélgetni, hogy te sütötted. Ő szokott-e sütni-főzni vagy Anyukája (BARÁTNŐJE szokott-e neki összecsapni valamit) mi a kedvenc kajája. Ilyesmi. Ahogy én látom a pasikat a hasuknál meglehet fogni! Mennyi idősek vagytok?

2010. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én 19/l ő 20/F
2010. aug. 13. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Te 19? Érettségid van már? Nem azért, de ez a helyesírás egyszerűen brutális. Azt hittem, hogy kb. 12-13 éves vagy, már majdnem írtam is, hogy figyeld, hogy meghúzza-e a hajad...
2010. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi bajod van a helyesírásommal?
2010. aug. 13. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogy kérdezem meg tőle?" kérdeZZem

Van egy fiú,(<---vessző) aki nekem nagyon teTszik, (<---vessző) és nem tudom, hogy van-e barátnője. Hogy kérdeZZem meg tőle?(<---KÉRDŐJEL, nem pontpontpöttyöcske) (nagy É betű, hamár éssel kezded a mondatot---->És utána azt is meg szeretném kérdezni tőle, hogy bejövök-E(<----kérdő forma!!!!!) neki. (<---- egy pont, nem három) Hogyan csináljam, hogy ne tűnjön nagyon nyomulásnak?(<-----KÉRDŐJEL van a kérdőmondat végén!!!)

2010. aug. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na bejössz neki?
2010. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!