Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jól elvagyunk egymással, viccelődünk tegnap is sokat beszélgettünk. Általában zavarban van, kérdezősködik a dolgaimról, sokat mosolyog, de sokszor lepillant és földet nézi. Ezek alapján gondolhatnám hogy talán tetszem neki, de myvipen megnéztem és ő is visszanézett, de nem jelölt be. Akkor lehet mégsem érdeklem?
2010. aug. 12. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valamelyik nap volt már egy ilyen kamu kérdés
2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki.


Remélem segítettem.

2010. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Ezt úgy hívják macska-egér játék. Ebből vannak a végén mindig a szenvedélyes egymásnak esések.
2010. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tedd tisztába a helyzetet.Mikor legközelebb találkoztok kérdezd meg tőle,hogy miért nem jelölt be a myvipen.
2010. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ma találkoztunk. Nem kérdeztem rá nyíltan, csak szóba hoztam a myvipet/iwiwet. Azt mondta, hogy lesz*rja ezeket az oldalakat, habár minden nap belép, válaszol annak aki levelet ír neki, visszaigazolja azt aki bejelöli, de ennyi, mert hülyeségnek tartja. Ennyit mondott.
2010. aug. 12. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a magyarázat jó hír.A mérleg nyelve visszabillent a ,,talán tetszem neki" felé.A tetszés önmagában nem elég.A tettek hozzák el a valódi szerelmet.Érints,hogy megérintsenek.

Az első érintés megfelelő környezetben,elkülönülve.

2010. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mégis mit csináljak? Ma beszélgettünk kb fél órát, és jó volt. Én jól éreztem vele nagyon magam, de aztán neki mennie kellett és: szia, szia ennyi. Még talán a jövőhéten találkozunk és utána már nem. Nem akarok egy ribi lenni aki rámászik, de elszalasztani sem szeretném. Tetszik nekem belsőleg és külsőleg is. Mit csináljak? Sajnálnám ha nem lenne közöttünk semmi, de mégis ott van az, hogy lány vagyok ne én szedjem már fel. Meg égni sem akarok mert mi van ha csak egy szimpla ismerősnek tart, én meg félreértettem...
2010. aug. 12. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy hét?Valószínűtlen hogy ez idő alatt meg fog táltosodni a kis barátod.Eddig is nyuszi volt,mitől válna most oroszlánná.Ha egészen őszinte akarok lenni akkor azt mondanám,hogy ne erőltesd,hagyd a fenébe.Elkezdenél egy olyan előadást ami már az első felvonás közepén vége szakad.Ez rosszabb mint ha el se kezdődne.


Mivel ez a végjáték (egy hét),nincs vesztenivalód akár meg is mutathatnád a lapjaidat.Lefogadom hogy kettőtökről még sosem beszéltetek.Itt az ideje.

Ha így is passzív akkor mondj rá egy áment,és gondolj arra hogy előbb-utóbb találkozol egy olyan fiúval aki képes lesz betölteni a szerepét.

2010. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem beszéltünk kettőnkről soha. De mégis mit mondjak? Nyíltan nem merném neki megmondani (önbizalmam nincs semmi, meg amúgyis egy nyuszi vagyok) akkor mégis mi az amit mondhatnék, olyan dolog amiből rájöhet hogy tetszik, de mégsem olyan nyomulós dolog. És amire úgy tudhatna válaszolni, hogy jól jöjjek ki belőle, hogy élhessen a lehetőséggel. :D Csak ennyi kérdésem van :D
2010. aug. 13. 09:27
 10/11 anonim ***** válasza:

"sokat mosolyog, de sokszor lepillant és földet nézi. Ezek alapján gondolhatnám hogy talán tetszem neki"


Szerintem magában mondja hogy milyen hüly3 kis pics@ vagy

2010. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!