Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt irom egy fiúnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt irom egy fiúnak, hogy kicsit később találkozzunk személyesen, még beszélgessünk neten, akkor azt leépítésnek veszi?

Figyelt kérdés

Még csak most ismertem meg,és most szálltam ki egy komoly kapcsolatból,és beijedtem.Akarok vele találkozni,csak kicsit később...mondtam neki,hogy ez nem a visszautasítást jelenti.Szerintetek?

18/L


2010. aug. 12. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, én nem venném annak, teljesen normális dolog, hogy nem akarsz egyből egy vadidegennel találkozni.

F/27

2010. aug. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha mondtad is neki akkor semmi gond :D bisztos mgérti és vár amig teis szeretnéd adig beszélgethetek és jobban megismerhetitek egymást :)
2010. aug. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lilla te vagy az?:D
2010. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabadna annak vennie! Az ő és a Te érdeked is várjatok egy kicsit!

Komoly kapcsolatból szálsz ki..kell idö amíg tul vagy rajta..bárhogy is végzódött..akkor is kel idő hogy rendezd gondolataid, és érzéseid..és akkor szabad kezdened valakival ha tényleg tul vagy ezen! Szoval meg kell értenie mivel mondtad is neki hogy nem elutasítás!

Aztán hajrá!

2010. aug. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Akarok vele találkozni,csak kicsit később"


Na persze. Minek húzni halasztani? Ha akarsz vele találkozni akkor ne halogasd. Úgy sem lehet MSN-en megismerni a másikat. Élőben meg 10 perc alatt levágod, hogy bejön-e mind külsőre mind belsőre.

2010. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!